Jump to content
php.lv forumi

Vēlies sāk macities php? Ienāc.


Snaip3Rs

Recommended Posts

Es nezināju kur likt šo tēmu un izdomāju ka te ir daudzi vaicājuši kur mācīties php es ar skatijos youtube video macijos www.w3schools.com/PHP

un citās lietas. Tagad atradu lielisk ulietu kur mācīties un kā pat sākt izveidot savu saitu! bet tas noderēs tikai tiem kas māk Krievu valodu, tākā 2 mana mīļākā valoda ir Krievu es atradu ļoti lielu un izsmeļosu video pamācību par php.

Lūdzu nevainojiet mani ka nevar Krievu valodā iemācīties u.t.t. Ja tu vēlies mācīties vari pamēģināt ja nē tad labāk neko nesaki. Un jau iepriekš atvainojiet par spam te būs adrese kur var nolādēt

Video Download

Video izdevējlapa Skatīt te

 

Ceru ka palīdzēju daudziem no jums un ceru ka mani nesodīs par centību palīdzēt citiem. Jo pats vēl knapi tik kaut ko zinu tāpēc pats nolādēju un sāku mācīties! Jo video pamācība ir vieglāka nekā tekstā jo tev pašam jafunktierē tev te pastāsta kā labāk. Man šķiet, ka labāk ir video pamācība nekā pats kaut ko mal, bet ja iemal tad tas ir vēl ideālāk!

 

 

 

Cerus ka iemācīsieties ātri. Ar cieņu Snaip3Rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...