Jump to content
php.lv forumi

Ir dizains nav code!


Molodoj

Recommended Posts

Labdien! Veletos pajautat vai man nevaretu kads palidzet ar manu saitu kuru taisiju uz ucoz viss ir okē,bet man tagad gribas vinu partaisit lai vins nebutu uz uzoc bet turet pasam uz sava datora vai tas ir iespejams ar to pasu dizainu?

 

Ja kads var palidzet ar majaslapas taisisanu[darba nav daudz] tad ludzu uzrakstat ;)

 

 

 

P.S.Esmu iesacejs un maku darboties tikai ar ucoz,tapec man vajadziga palidziba,jo zinu ka ucoz lapele nepaliks atzita un nebus nekadas apmekletibas!

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, ne UCOZ ir slikts. Vienkārši slikti ir tas: "Šo es uztaisīju pa 5min, esmu uber kruts web programmētājs, dizians manis veidots, mana uber krutā CS saita lapa"...

Tas ir iespējams bez problēmām, izmantojot citu sistēmu, dizainu var pārnest, jo tas default'ā ir HTML & CSS + bildes. Tikai jāskatās, vai konkrētajam, ja tas ir UCOZ, dizainam nav šāda veida autortiesības: "Var izmantot tikai UCOZ vidē" vai kā tā... :)

Link to comment
Share on other sites

Molodoj, ko tad savā lapelē vēlies reģistrēt? Nezinu, vai no reģistrācijas būs jēga lapelē, kurā ir tikai jaunumi un video sadaļa.

Varbūt pie mazo darbu saraksta pievienojam sadarbību ar lapeles apmeklētājiem - reitinga sistēma, forums, čats utt.

Labi, jokus pie malas un Molodoj centies pats to visu saveidot, bet ja jautājumi, tad laipni lūgts šai forumā, citādi jūtu, ka pats neko neapgūsi, ja cits tavā vietā to lapeli saveidos. Kurš gan cits sunim asti cels, ja ne pats :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...