Jump to content
php.lv forumi

Meklēju kompanjonu (vienkārši priekam)


Blumish

Recommended Posts

Sveiki!

Meklēju kompanjonu kas izveidosu anekdošu lapu. Tākā es no php maz ko saprotu, es varētu būt finansiālā puse, kas maksātu par hostigu

un domēnu. Domēns jau ir iegādāts, tas ir : smiekliem.lv

 

Tātad par lapu.

 

Lapai vajadzētu būt tīri vienkāršai. Nekādu krutu fīču nevajag.

 

Jebkurš cilvēks var pievienot savu anekdoti vienkārši ievadot Segvārdu, Anekdoti, un drošibas kodiņu (piem. 3+4=? pretbotiem un spama)

Kad anekdote ir pievienota parādās uzraksts: Tavu anekdoti pievienos, vai noraidīs administrātors.

Administratora lapa admins var vainu akceptēt anekdoti vai arī noraidīt.

Iespēju kad katru anekdoti var komentēt.

Ieteikt draugiem.lv say

Kontaktu sadaļa

Jaunāko ziņu sadaļa kuras var pievienot admin panelī!

 

Tas itkā īsumā butu viss.. Protams vēl kādu iespēju varat pievienot.

 

Šis ir bezpeļņas projektiņš, vienkārši priekam.. Bet nākotnē ja ši lapa kļūs apmeklēta, noteikti būs iespējas pievienot bannerus un add textus, man nauda no šiem banneriem un add nebūs vajadzīga, atstāšu to lapas autoram :)

 

Gaidīšu atsauksmes!

Edited by Blumish
Link to comment
Share on other sites

hmm, tik pat labi "lapas autors" pats var paņemt hostingu un uztaisīt to lapu. līdz ar to tā "sadarbība" ir visai simboliska. es ar to gribu teikt, ka lai tu varētu sevi saukt par partneri, tev būtu jādara kkas vairāk nekā tikai hostings jānosedz. tipa kaut vai popularizēt lapu etc. aaa tu jau arī tad menedžētu saturu un piesaktītu to lapu. anekdošu akceptēšana un jaunumu rakstīšana arī ir labs ieduldījums. nu jā tad jau sadarbība tur tiešām sanāk! ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm, tik pat labi "lapas autors" pats var paņemt hostingu un uztaisīt to lapu. līdz ar to tā "sadarbība" ir visai simboliska. es ar to gribu teikt, ka lai tu varētu sevi saukt par partneri, tev būtu jādara kkas vairāk nekā tikai hostings jānosedz. tipa kaut vai popularizēt lapu etc. aaa tu jau arī tad menedžētu saturu un piesaktītu to lapu. anekdošu akceptēšana un jaunumu rakstīšana arī ir labs ieduldījums. nu jā tad jau sadarbība tur tiešām sanāk! ;)

 

tieši par to arī es runāju. Lapu es pieskatītu.

Un vēl maksātu par lapas popularizēšanu, piemeram cashos.com vai kkur citus..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...