Jump to content
php.lv forumi

CMS sistēma


trakais-susliks

Recommended Posts

Sveiciens visiem forumiešiem! Ļoti ceru uz jūsu atsaucību un palīdzību. Tad nu lūk, man ir sekojoša problēma: man ir nepieciešams pēc iespējas vienkāršāks CMS skripts, kurš elementāri rediģētu HTML lapas, vai arī kurā būtu iespējams izveidot/rediģēt php lapu, kura būtu mapītē, kā atsevišķa lapa. Visi wordpresi, drupalas utt. neder, jo piemēram, ar wordpress, izveidojot jaunu lapu, tur ir redzam links uz to, kad uzraksta lapas virsrakstu, bet ejot pa taisno tajā linkā, atveras jaunizveidotā lapa, bet iekš wordpresa.... :(

 

Lai saprastu, kādu aptuveni es meklēju cms skriptu, uzrakstīšu piemēru, kā tas aptuveni varētu izskatīties: Pieņemsim ieejot adrese xxxxx/login.php man ir jāievada logins un parole, tad man atvērtos kaut vai logs ar html lapu listi uz apakšu, piemēram:

 

sakums.html rediģēt | izdzēst

par mums.html rediģēt | izdzēst

 

 

Pievienot jaunu lapu

 

Kur uzspiežot uz pievienot jaunu lapu, šajā listē parādītos jaunā lapa un kāda no skripta folderiem, tā būtu atspoguļota, ka es savā lapā, varētu vienkārši linku uz šo lapu norādīt... Ceru, ka jūs sapratāt, ko domāju, bet pašlaik man acis ir uz kātiņiem, jo esmu izmēģinājis 20+ cms istēmas... :(

 

Lūūūūūdzu palīdziet!

Jau iepriekš paldies!

Link to comment
Share on other sites

tu gribi, lai kāds tev tādu uzkodē?

vai arī tikai meklē, domājot, ka tieši šāds cms kkur jau ir, taču tik labi noslēpts, ka nevar atrast?! :D

 

starp citu visādi wysiwyg redaktori, ko izmanto CMSos, ir vairāk domāti kontenta rediģēšanai, nevis visa html faila rediģēšanai no <html> līdz </html>

Link to comment
Share on other sites

Nē, uzkodēt nevajag, vienkārši domāju, varbūt ir kas līdzīgs manīts un kā jau tu teici, tikai mežonīgi dziļi noslēpts :D Par tiem redaktoriem, kurus tu minēji, es arī interneta atradu diezgan daudz, tā jau izskatās skaisti, tikai tas, ka informācijas galīgi nav, kā viņus importēt mājaslapā... :(

Link to comment
Share on other sites

Nē, uzkodēt nevajag, vienkārši domāju, varbūt ir kas līdzīgs manīts un kā jau tu teici, tikai mežonīgi dziļi noslēpts :D

parasti katrs uzkodē savu, kā vajag un kā ērtāk. tik vienkāršus cms, kā tu aprakstīji, pat īpaši neviens nepopularizē. varbūt kāds tāds kkur ir atrodams vienīgi kā vienkāršs mācību piemērs

 

Par tiem redaktoriem, kurus tu minēji, es arī interneta atradu diezgan daudz, tā jau izskatās skaisti, tikai tas, ka informācijas galīgi nav, kā viņus importēt mājaslapā... :(

tā nu gan nav! katram normālam wysiwyg kā minimums ir simple example, kā to pielietot. un parasti ir arī dokumentācija

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...