Jump to content
php.lv forumi

Skriptaa kautkas nerullee


spynode

Recommended Posts

man shitanii mekleeshanas funkcijaa kautkas neiet kaa vajag. Izmeegjinajos visaadi , bet nekaa. Lieta taada, ka neko neizvada. Pilniigi neko.

 

<?function meklet(){

include ('include/mysql.php');

$_POST['rinda']=mysql_escape_string($_POST['rinda']);

$_POST['rinda']=preg_replace('/(delete|create|alter|select)/i','',$_POST['rinda']);

$_POST['rinda']=str_replace(array('%',';','_'),'',$_POST['rinda']);

$rinda = $_POST['rinda'];

$meklet_kverijs = mysql_query ("SELECT *, DATE_FORMAT(datums, '%H:%i, %d-%m-%y') as datums FROM raksti WHERE 'raksts' LIKE '%$rinda%' OR 'sakums' LIKE '%$rinda%' OR 'virsraksts' LIKE '%$rinda%'") or die (mysql_error());

while ($rez = mysql_fetch_array ($meklet_kverijs)) {

$datums = $rez['datums'];

if ($rez = 0) {echo "Nekas nav atrasts";}

echo "Sheit ir jaabut: $datums, $rez[4]";

?>

Edited by spynode
Link to comment
Share on other sites

nu parasti jau uzraksta kas tieshi neiet.. lai to paarbaudiitu parasti dara shaadi:

1) error_reporting(E_ALL); koda saakumaa

2) liekam echo uz visiem vaicaajumiem un mainiigajiem, lai redzam, ka tiem ir taadas veertiibas, kaadas sagaidam;

3) paskatamies vai datu baazee ir tas, ko mees gribam tur atrast (lauki, tabulas etc.)

 

kas kriit aciis ir:

$_POST['rinda'] tiek pieshkjirta veertiiba - to labaak veidot izmantojot $mainiigais (es pat nez vai taa var pieshkjrt, mosh var, bet nelietoju un nesuudzos :) )

visdriizaak probleemas ar vaicaajumu...

taapat nav zinaams, kas tev ir tajaa mysql.php failaa...

 

taa kaa roc vien pac...

Link to comment
Share on other sites

mysql.php fails straadaa bez probleemaam citaas skripta vietaas, jo tur ir tikai konekcija serverim un datubaazes izveele. Ar error_reporting(E_ALL); nevienu kljuudu neizmet. Es zinu, ka sintakses vai kaadas citas kljuudas skriptaa nav. Vienkaarshi kautkas iepseejams ar izvadi or something nav kaartiibaa.

 

Varat patekt kas pa vainu ? Iespeejams, ka neiet kverijs. Ja formaa neko neaizsuuta, tad vinjsh izvada visus ierakstus no datubaazes, bet jai aizsuuta pat stringu , kas sakrtiit ar kaadu no vaardiem db, tyad neizvada pilniigi neko.

Edited by spynode
Link to comment
Share on other sites

nu es nez par query, bet shitas neizskataas peec taa kas ir domaats:

if ($rez = 0) vajag if ($rez == 0) un ieteicams rakstiit:

if (0 == $rez) - taa vieglaak atrast kljuudu...

 

paprovee query ar mysql CC un paskaties vai tad ir kaa vajag un kaadu error met etc

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...