Jump to content
php.lv forumi

Psycke

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

About Psycke

 • Birthday 02/02/1992

Profile Information

 • Gender
  Male

Psycke's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Dievs priekš manis ir augstāks spēks, kaut kas nenoteikts, tas noteikti nav pielīdzināms cilvēkam, drīzāk, mans Dievs varētu būt "bezgalības zīme". Kaut kas, ko neviens nekad nespēs normāli izskaidrot. Ar "normāli izskaidrot" es domāju tā, lai saprastu ik viens - vienmēr būs kāds kurš sapratīs, un vienmēr būs kāds kurš nesapratīs. Īstenībā, tas pat ir tas pats kas reliģija, vieni tic, otri netic, bet visiem ir labi. Huh, bet, par cik es to esmu sameistarojis savā prātā, es uzskatu, ka es ticu pats sev, pamatojoties uz šo "bezgalības zīmi". Bet arī šī "bezgalības zīme" nav definēta, nav konstanta - tas ir kaut kas, ko mēs katrs pats tur saskatam. Un jā, es neiedalu sevi pie ateistiem un visiem pārējiem frīkiem - that's just a waste of time. Ja gribi kaut kā ieriebt reliģijai, nedomā par to vispār!
 2. Nu, bet gifam ir diezgan paslikta kvalitāte salīdzinājumā ar png. Bet man ir nepieciešami visi 100% kvalitātes ziņā.
 3. Nu jā, bet kad ieliku imagepng(); f-ju, tad man viss nokārās... Neveidoja bildes un nesapratu īsti kas notiek, jo neviens errors arī neizleca :\ Varbūt kāds var pastāstīt kas tur pa knifiem ar imagepng(); f-ju?
 4. Redzkur mans skripts: http://paste.php.lv/9b5e43cee76226f58f0a5a...09eb1d?lang=php Tātad... Esmu vairākos veidos izmeklējies un arī viskaut ko atradis, bet man nekādīgi nesanāk tai visai bildei beigās pielikt 1px caurspīgu stūri. Bet tā lai viņš ir caurspīdīgs nevis balts. Atradu veidu kā pievienot baltu punktu, bet šitais ir tikai gabals no skripta. Viss tur kopā izveidots kā interesanta navigācija, kā rezultātā baltais punkts uz krāsainas bildes [kura atrodas aiz pirmās bildes] izskatās pretīgi. Ideja navigācijai ir Apple CoverFlow's, kad zem pirmā attēla, vienā un otrā pusē ir attēli. Pievienoju nedaudz vairāk info. Vai kāds man var palīdzēt saistībā ar šito? Paldies jau iepriekš...
 5. Psycke

  Valodas

  He, paldies, Aleksej! Biškuc pačakarējos, bet panācu vēlamo :) Liels, liels paldies! Viss tagad ir kārtībā.
 6. Psycke

  Valodas

  Hmm... Negribu likt iekš db, jo visu laiku vilkt ārā laukus būs smagi serverim. Nu pēc idejas tā tam vajadzētu būt.
 7. Psycke

  Valodas

  Hmm, viss ir jauki, un ir identiski manai idejai. Jo izlaboju iepriekšējo postu un pateicu, ka viss izdevās. Tagad ir otra problēma... Par cik es strādāju tikai ar SQL tipa datubāzēm, tad man nav ne mazākās sajēgas kā saglabāt input'a vērtību attiecīgajai masīva atslēgai failā atpakaļ. Kāds varbūt varētu izpalīdzēt?
 8. Psycke

  Valodas

  Nu jā, tik es saprastu, man vajag hintu par to ģenerēšanu. Kā to sadabūt gatavu? Un pieņemsim, ka strādājam ar parastu masīvu. Ā... Pēc neilgas apdomāšanās, viss ir bumbās :) Izdomāju kā saģenerēt, viss ir kārtībā :)
 9. Psycke

  Valodas

  Labdien! Šeku reku mans "language" fails, kurš satur kaut kādus tekstu mainīgos and stuff. <?php define(MAIN_LINK, 'Galvenā'); define(NEWS_LINK, 'Jaunumi'); define(VAC_LINK, 'Vakances'); define(CONTACT_LINK, 'Kontakti'); define(NEXT_PIC, 'Aplūkot nākamo attēlu'); define(PREV_PIC, 'Aplūkot iepriekšējo attēlu'); define(DISCLAIMER, 'SAISTĪBU ATRUNA'); ?> Viss ir baigi forši, katrai valodai savs fails utt., bet tagad strādāju pie projekta, kur cilvēks grib salikt bezgalīgi daudz valodas un ir bez iemaņām PHP vai HTML. Un viņam pateikt, ka lai pievienotu jaunu vaolodu 'uztaisi to un to, tad tur saraksti tulkojumus un tur ieraksti to un to' neizdosies, jo priekš iesācēja viņš tak nekā nesaprot. Mana problēma ir tā, ka izmeklējot cauri Google un HotScripts.com es neatradu nekādu klasi or something, kas varētu izdarīt man vēlamo, proti, katru "define" pārvērst par inputbox'u, un saglabājot formu, viņš saglabātu failu. Tātad, vai kāds no jums varētu vismaz mājienu pasviest, kas, ko un kā? Paldies jau iepriekš!
 10. offtopic: Ja godīgi, es nesen atgriezos no slimnīcas, kurā nogulēju 2 mēnešus ar smagu samdzeņu satricinājumu kā rezultātā ir ļoti ietekmētas smadzenes uz nezināmu laiku, vai pat mūžu. Kaut gan, kuru gan tas p*š..
 11. Nja... Paldies. Noderēja un viss strādā perfektos.
 12. Tātad... Man ir projektiņš, veidoju weblapu Austrālijas labākajai e-Sporta komandai. Bet ir viena šaize... Tātad... Viss kas ir apvilkts ir katrs ar savu BG krāsu. Nepeieciešams, lai to krāsu rādītu līdz footerim nevis tikai tik, cik daudz ir saturs. Un... Nedrīkstu likt pikseļus, jo lapa visu laiku tiks papildināta, tātad vajag dinamiski. Vai to ir iespējams izdarīt? Nu jā, vēl ir tas, ka no paša pēdējā satura objekta ir atlikti 10px margin, bet nu tas ir štrunts, visu čakarē tas backgrounds, kurš neiet līdz nākamajam objektam, proti, footer.
 13. Ļoti atvainojos, sen nebiju te rādījies biju piemirsis, ka biežāk jautātais jau ir atbildēts reizes 1000. Apskatījos un visu ja uesmu sataisījis, tiešām ļoti atvainojos par savu glupo jautājumu. Un tieši, kad izlaboju jau domāju, ka kāds te to būs ierasktījis, un tiešām, Grey_Wolf to ir izdarījis.
 14. http://paste.php.lv/6215 Tur ir mans kodiņš un visu laiku viņš vienkārši vilka ārā visu vienā krāsā, bet tagad sagribējās dažādību un noderētu skripts, kurš katru otro rowu krāso citā krāsā. Varētu kāds lūdzu izpalīdzēt? Iekš php ar 'for' esmu nulle.
×
×
 • Create New...