Jump to content
php.lv forumi

nubiks

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

nubiks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. nubiks

  Mainīgie

  Paldies, viss sanāca
 2. nubiks

  Mainīgie

  Kā var pie formas action pielikt kādu mainīgo, piemēram, kā šeit <form method="POST" action="parmani.php?id=..."> un tajā punktu vietā ielikt $shodien
 3. nee tagad sakaartots taa, ka ir 1 if un visi paareejie elseif, un viss iet, paldies ;)
 4. veel taads jautaajums, tad man tagad ir fails.php ar includotu failu incl.php (viesu grāmata), lai atvērtu incl.php , tad jaaieraxta adrese http://www.majaslapa.lv/?id=incl , bet tagad lai tajaa viesu graamataa es kaut ko raxtiitu, man vajag no includotaa faila $id=new , kaa man to salikt kopaaa??? shitaa kaut kaa: http://www.majaslapa.lv/?id=incl$id=new ???
 5. aha, bet gadījumā, ja man $id nav atbilstošās vērtības, tad jau viņam jārāda to info , bet viņš rāda tukšu logu
 6. aa un veel, peec idejas ja ir neeksisteejoshs mainiigais tad vinsh aiziet uz info, luuk shaadi <? if(isset($_GET['id'])) $id = $_GET['id']; else $id = 'info'; ?> bet neiet, vai te ir kljuuda?
 7. nee $id=$_GET['id']; ir uzlikts tikai sākumā
 8. lieta tāda, ka tur nav 1 if, bet gan kādi 20 un ko tad darīt?
 9. <? session_start() ?> <html> <head> <title>123</title> </head> <body> teksts <table> <tr> <td> //par mums if ($id=="kods"){ echo 'kods';} if($id=="gb"){ include 'gbook.php';} </td> </tr> </table> teksts </body> </html> taads apmeeram kods, kas veel nav skaidrs??? kaapeec deelj taa vinsh man raada to ncludoto visu lapu apkashaas, nevis tikai http://www.lfka.lv/lfka2.php?id=gb ???
 10. tātad ieej http://www.lfka.lv/lfka2.php , pēctam paskaties katras lapas apakshaa radaas viesu graamata (php kods), kurai vaadzeetu radiities tikai, tad, ja $id=gb , vari apskatīt piemērma (http://www.lfka.lv/lfka2.php?id=arhivs veel http://www.lfka.lv/lfka2.php?id=aktualitates utt.). man vajag lai taa neraadiitu!!! man taa raada deelj: if($id==gb){ include 'gbook.php';} kur tā kļūda, ka viņu met laukā visur apakšā???
 11. zinu, var tikai šeit http://www.lfka.lv/gbook.php , tur kaut kā dubultie mainīgie,
 12. ko tu domāji ar skolas mainīšanu??? Redzi tajaa adresee ir ielikta viesu grāmata, pēc tāda principa kā paskaidrots šajā forumā, bet kā redzams, tas iet kā tur rāda. Kur varētu būt problēma?
 13. nee tikai galvenaajaa lapaa, pashaa augsha
×
×
 • Create New...