Jump to content
php.lv forumi

Runcis

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Runcis

 • Rank
  Māceklis

Contact Methods

 • Website URL
  www.cubesystems.lv

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  nosūtīju DM, lai noskaidrotu pieminētās situācijas apstākļus
 2. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  Mūsu binārlauka speciālisti pēdējās nedēļās ir izveidojuši no melnās enerģijas pasargājošus kaklā iekaramus amuletus, kas ļauj kodēt arī uz melna fona :D ;)
 3. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  Prieks, ka vlogs uzjautrināja - vasaras beigās gaidāma 2. sērija :) Atsūtīsi savu CV un portfolio vēlreiz? Neatminos, ka kādreiz būtu par kādu ņirgājušies :)
 4. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  Meklējam papildus smadzenes un rokas, lai izstrādātu projektus ar pozitīvu binārlauku :) ZINĀŠANAS, KO SAGAIDĀM NO TEVIS Vismaz 3 gadu pieredze darbā ar PHP Pārzini HTML, CSS (tai skaitā SASS) un JavaScript Pieredze ar Laravel 5 vai kādu citu MVC ietvaru Ir pieredze darbā ar kādu no koda versionēšans rīkiem (GIT, SVN, Mercurial) Pamatzināšanas darbā ar Unix sistēmām PAPILDUS BONUSPUNKTI, JA IR IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE API izstrādē un integrēšanā (oAuth, REST, SOAP, utt.) Darbā ar automatizētajiem testiem (unit, feature, integrācijas testi) Ar kādu no JavaScript ietvariem - Vue.js, Angular, React.js, u.c. Ar Continuous Integration and Delivery MĒS PIEDĀVĀJAM Pilna laika darbu birojā Daugavas krastā 5 min. gājienā no Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tavām zināšanām atbilstošu atalgojumu Darbu ar vietājiem un ārzemju projektiem (Zviedrija, Kanāda un Šveice) Pieeju Laracasts un citiem mācību materiāliem Individuālo mācību budžetu, ko vari tērēt savu zināšanu pilnveidošanai Papildus brīvu 1. septembri, ja Tev ir bērni skolas vecumā Draudzīgu un profesionālu kolektīvu ar Latvijā labākajiem kolēģiem Gaidīsim CV, linkus uz Taviem pēdējiem projektiem un Github kontu (ja ir) uz renars@cubeystems.lv
×