Jump to content
php.lv forumi

PHP -> Cache ?


morpH

Recommended Posts

Lieta tāda. Teiksim, ir projekts, kurā ir reti maināmas sadaļas (piemēram, FAQ). Info glabājas datubāzē un protams, to rāda PHP skripts.

Jautājums: kā var automatizēti (iz? sa?)ģenerēt gatavo HTML kešu (cache), kuru pēctam varēs paretam atjaunot atkal ar skriptu, bet jaunu infu.

Link to comment
Share on other sites

umm... a kas tev traucē ar PHP veidot (X)HTML failu ?

 

piemēram es tad kad iekš DB kaut ko nomainu browserā ierakstu refresh.php kurš uztaisa visus XML failus... manuprāt sakarīgi... nevis kaut kādu RSS Feedu ģenerēt katram apmeklētājam no jauna...

 

īsti neesu pārliecināts vai palīdzētu bet ir tāda lieta kā PHP akselatori vai kā viņus tur pareizi sauc... pameklē kādreiz bij topiks ja nemaldos... personīgi es lietoju ionCube PHP Accelerator par pārējiem nezinu... ZENDam bij kaut kāds ar...

Link to comment
Share on other sites

umm... a kas tev traucē ar PHP veidot (X)HTML failu ?
E-e.. it kā to es arī gribētu. Līdz šim biju domājis, ka zinu PHP, izrādās, ka ne :P

 

piemēram es tad kad iekš DB kaut ko nomainu browserā ierakstu refresh.php kurš uztaisa visus XML failus...

 

Refresh arī domāju.. bet pie kā te būtu XML?

 

Un ionCube PHP Accelerator - Windowsam neviens naff :(

Citam projektam ir vajadzība ģenerēt kešu lokāli (pie manis) un tad ieveitot HTML serverī. Neprasiet, kāpēc, vajag :).

Link to comment
Share on other sites

ionCube PHP Accelerator - Windowsam neviens naff
paskaties iekš Zend.com tur viņiem bij kaut kāds akselators jau teicu...

 

bet pie kā te būtu XML?
XML ne priekš kā... tikai kā piemēru teicu... parasti XML faili ir tie kurus galīgi nav jēgas katram apmeklētājam no jauna ģenerēt...

 

E-e.. it kā to es arī gribētu. Līdz šim biju domājis, ka zinu PHP, izrādās, ka ne
umm... nav jau nekas sarežģīts... ar fopen(); ataisi failu patom ar fwrite(); sarakst visu ko vajag un baigās ar fclose(); aiztaisi failu.... i viss... piemēra pēc vari paskatīties kā manam blogam tiek taisīts RSS Feeds...

 

Citam projektam ir vajadzība ģenerēt kešu lokāli
lokāli vai attālināt nav starpības... kamēr ir viss vajadzīgais sainstalēts....
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...