Jump to content
php.lv forumi

Jautajums Par Include


DelNet

Recommended Posts

Kads nezin vai incldojot kadu failu piem html no citas lapas, via tas tiek ladets apmekletaja kompii vai serveri un no servera lietotaja kompii?

Baigi vajag zinaat... :)

Kaac jua mosh noprot kapeec...

 

Updeits:

Nee laikam jau shaadi shii ideja neies... ideja ir tada, ka vajag lai kadu noteiktu lapu nopumpee uz servera un tad talak apmekletaajam. Piem lapa ir serveris ir latvijaa bet lapa ir arzemes vajag lapu novilkt serverii un tad lietotajam no lv servera...

Idejas ? Ieteikumi?

Paldies iepriekesh....

Link to comment
Share on other sites

Protams kam Tev tas vajadzīks nav mana darīšana, bet ar funkciju include() norādi hiperlinku un visam vajadzētu notikt no tā servera uz kura atrodas lapa kuru centies includēt pemŗam:

<?
include("http://mans.domeins.lv/fails.html")
?>

paprovē moš šitā :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu ideja patiesibaa ir taada, ka musu augstskolu studenitiem ir jamaxaa par arzemju traficu un vle vinji miil tadas lietas kaa combats.ru un hattrick.org un vel dazhas, tad lai nav jamaxaa par arzemju traficu ir ideja uztaisit tadu ka browseri ikesh browsera... prikesh musu miljajime stundetinjiem - cik ilgi un pats taads bushu kaadi gadi 5 un bushu viens no vinjime...

Link to comment
Share on other sites

2 sviesc un citi:

viss normaali. trafiks iet uz servera. esmu meegjinaajis.

cita lieta, ko tev peec tam pateiks servera admins, ka caur vinju saaks kachaat 700mb-filmas ;)

taa var arii izlidot no skolas

mums VeA dazhi jau izmeegjinaajushi uz savas aadas

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...