Jump to content
php.lv forumi

Form Submit!


freak

Recommended Posts

Nekadi nevaru izveidot ,ka lai ar JAVA palidzibu nomaina formas action parametru...

 

Piemeram, ja sakuma tiek izveidota forma kaa:

<form method="POST" name="form1" action="dd_find.php"> ....

Tad ka lai automatiski ar JAva scriptu nomaina action uz abb.php

 

Ka lai rikojas?

Link to comment
Share on other sites

ja tu domā "ar javascript palīdzību", tad arī jāraksta javascript nevis java.

 

kad es pirms pāris gadiem meklēju tādas pašas probļēmas risinājumu, atradu, ka HTML nav dokumentētas action maiņas iespējas, kaut gan MS IE sākot ar 4.0hvz versiju uzturēja tādu variantu:

<script>form1.action="jauns_fails.php"</script>

un strādāja kā vajag :D. bet tas uz netscapes enginiem neiet (netscape, mozilla un gandrīz viss uz linuksa)

 

kaut gan es nesaprotu nafig tev mainīt action, ja vari mainīt datu apstrādi pašā PHP kodā. vismaz iesaku to darīt

Link to comment
Share on other sites

hmmm... liekas, ka tu nekad neesi programmējis...

jēdziens "programmēt" nozīmē nevis "kodēt", kas ir tikai trula cilvēku valodas "tulkošana" mašīnu "valodā", bet arī meklēt risinājumus. pie tam ar virsrakstu "iztiec ar to, kas ir, ja nav, tad pieraksti klāt". ja tādas iespējas JavaScript-ā nav dokumentētas, tas nozīmē, ka to izmantot nedrīkst. varu "piestrādāt" par ideju ģeneratoru tev (kaut gan tās idejas ir mūžību vecas).

 

1. vari izmantot php if-then vai switch bloku. tieši ar to checkboxa vai radio buttona mainīgo. kā to darīt, es ceru, tevi nav jāmāca.

 

2. vari izmantot javascriptu. veido 3 formas - vienu redzamo ar dialoga elementiem un divas ar dažādiem action-iem, bet neredzamas, un pie tam ar visiem hidden elementiem. tikai submit vietā liec validatora f-ju, kas ieliek attiecīgajā neredzamajā formā no redzamās formas visus mainīgos un izsauc f-ju submit().

 

divi risinājumi, pie tam tie tiek izmantoti pilnīgi visur. piem. hanzanet saitā vienmēr tiek submitēta neredzama forma (vismaz tā bija pirms gada).

 

anyway - no offence. negribēju nevienu aizvainot :D visi esam sākuši ar kaut ko

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...