Jump to content
php.lv forumi

Neatpazīts Formāts Iekš Google


roberc

Recommended Posts

kaut ko nesapratu... :/

tev tur index.html ( vai kaut kas tads ) ir ?

un kā tas serveris tā dīvaini nokonfigurēts... teiksim var rakstīt http://www.autoapgads.lv/sdgfgdfg/sfdg.fg un atvērsies sākuma lapa...

ar pashu html failu laikam nav problēmu bet gan ar failu paplašinājumiem vai servera konfigurācīju...

aj nezinu... neprasi man...

Link to comment
Share on other sites

Tev kaut kas liiks ir Apache configaa vai arii tu kaut ko overraido ar php (headerus) jo tev nesuuta pareizu Content-type

 

Connecting to www.autoapgads.lv[62.85.2.210]:80... connected.

HTTP request sent, awaiting response...

1 HTTP/1.1 200 OK

2 Date: Wed, 29 Oct 2003 08:55:07 GMT

3 Server: Apache/2.0.40 (Red Hat Linux)

4 Accept-Ranges: bytes

5 X-Powered-By: PHP/4.2.2

6 Set-Cookie: PHPSESSID=05ae1fc311cbf20cd947348cb6a13f3d; path=/

7 Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT

8 Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0

9 Pragma: no-cache

10 Set-Cookie: PHPSESSID=05ae1fc311cbf20cd947348cb6a13f3d; expires=Wed, 29-Oct-03 13:55:07 GMT; path=/

11 Connection: close

12 Content-Type:

 

 

A vaidzeetu buut Content-Type: text/html

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev Apache tad aoskaties kas Tev pie Indexiem staav vai nesi ko galigi liki sarakstijis vai ari esi aizmirsis par .html vai .htm vai ari tur sarakstili ko galigi dumju :blink:

Kaada noziime ir failu paplashinaajumiem?

var buut http://saits/fails.hujvinjsazinkas (kaa piemeers mans risinaajums uz ass.lv ir piem anec.ass un nevis anec.html vai anec.php)

 

Svariigi ir kaadi headeri par faila saturu un tipu tiek nosuutiiti

Link to comment
Share on other sites

pārējiem par to, ka tiek izlikta starta lapa error lapas vietā.

 

a nahren man rādīt kaut kādu error ? labāk, ja man links ir līks vai visādi mazhakeri mēģina aplūrēt mana saita saturu, lai skatās starta lapu. nevienam no tā nepaliks sliktāk (tikai man trafiks palielināsies)...

 

vai ta nav smukāk tā vietā, ja tu gaidi kaut kādu ERROR 404... vai 402 vai citu ciparu ar maz ko izsakāmu paskaidrojumu, tev parādās normāla starta lapa ? pie tam bez visādiem lamu vārdiem ;)

 

un pārējiem, kas teica par veco linuksu un operu - vai tad tā lapa tur izskatās kaut kādīgi šķībi ? es saprotu, ka krievu txt uz vecajiem xlogiem rāda visu courer-ā, bet lapa taču rādās ? varbūt slikti izlīdzināta un nesaprotami dizainēta, bet izskatās taču pēc kaut kā?

 

anyway - paldies visiem. nebiju gaidījis TĀDU atsaucību

Link to comment
Share on other sites

Nu pamegjini uz taas pashas savas linux kastes ja ir palaist 'wget' proti

 

wget -S --spider http://www.autoapgads.lv

 

-S paraada headerus ko webserveris suuta

--spider opcija neliek wgetam neko novilkt tikai piesleegties

 

bet nu tagad vajadzeetu buut okej jo ir Content-Type: text/html; charset=windows-1251 liidz ar to pie googles naakoshaas paarchekoshanas arii pareizam saturam vajadzeetu radiities :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...