Jump to content
php.lv forumi

Ka Parbaudit Vai Strada Mysql Db


Uldeens

Recommended Posts

1.Paldies LItle Haker par ietekumu uzinstaleet majaas EASYPHP.Viss iet labi tiesam ieinstaleejaas kaa parasta windows instalaacija un neko nereguleejot gaaja PHP uz localhosta.

 

Mani interese tads jautajums vai ir iespeja parbaudit vai MySQL (Tas bija ieklauts instalacija) arii straadaa,Varbuut kaads mazs skripts piemeers vai taml???

 

Jo es chakareejos un nesaprotu toli nepareizi skriptu raxtu toli vispaar MySQL nav aktivizeeta....

 

Nu taada mana probleema.. Varbuut kaadi ieteikumi..

 

Jau tagad saku paldies ka te ir forsi cilveeki kam ir kaiks atbildeet arii uz maniem varbuut mulkiigiem jautaajumiem.???

 

Paldies... :)

Link to comment
Share on other sites

{MySQL install'acijas direktorija}binwinmysqladmin.exe - system trajā būs luksofora ikoniņa uz baltā fona. Ja deg zaļš, tad visam jābūt ok, ja nē (sarkans) - tad 1) vari tajā pašā winmysqladminā paskatīties, kas viņam nepatīk, vai 2) ar DOSu aizraujies uz to pašu direktoriju un paskaties, kādu kļūdu tas mysql met:

...

cd bin

...

 

//palaižām mysql pēc defaulta hosta ar galveno jūzeri

 

mysql -h localhost -u root

 

ja tas izraksta savu "welcome", tad var pamēģināt vēl:

 

//izvēlēties datubāzi, kura tur ir pēc defaulta

 

connect mysql;

 

un tad var plēst vaļā savus SQL-us, piem.:

 

show tables from mysql;

 

Ja kas, izmetīs kļūdu paziņojumu ar paskaidrojumu. Tad ņem rokās manus un veselo saprātu.

Link to comment
Share on other sites

Venom a ja man tur nav luksafora bet ir svetafors ko tad??? :D

 

Da tu paaraak kruta podnjal to jautaajumu

man pat uzrakstu Uldis(taa mani sauc) ar gruutiibaaam caur php izdodas izspiest.Ja es dariisu to ko tu apraxtiiji vispaar sviestaa saiesu:)

 

Nee nu ja buutu tas luksafors viss skaidrs bet vina nav:(

 

Labi ja degtu sarkans nomainiitu lampinu,bet nau pasa luksafora......

Link to comment
Share on other sites

Taax.. :) kad uzsinstalee easyphp uzreiz darbojas mysql & apache. Defaltaais user neims ir root a parole ir tukshums. Lai saaktu testeties tev vajadzeetu kaadu ' shteliiti' ar kuras palidziibu tu vari njemties pa datu baazeem. /me saaka ar mascon (ja tev ir graamata ' PHP soli pa solim' , tad uz beigu dalju tur viss ir aprakstiits) var arii ar phpmyadmin (webiskais variants) bet tas vareetu likties biki gruutak ( kaa kuram)

aa .. atcereejos pa to mysql! tjp tad kad tu palaid easyphp tev labajaa sturiitii paraadaas ikoninja ( melns e burtinsh). uztais dubultklikshji uz vinja tev atveersies logs, augsheejaa malaa buus divi uzraxti apache un mysql un pie tiem savukaart buus gaisiminjas.. ja deg zaljaas tad viss ir oK!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...