Jump to content
php.lv forumi

Pārlūks bremzē


goma smile

Recommended Posts

Man jau tā 3 reizi gadās kaut kāds vīrs vai kā ?

 

Viss notiek tā, es pārinstelēju windows pirms kāda laika..., protams laikiem ejot rakņājos pa internetu un kaut kur drošvien noķēru..

 

Izpaužās tā: Viss iet oky pa skype un viss pārējais, faili sūtās ar manu maksimālo interneta ātrumu, bet draugiem.lv, jebkuru interneta vietni ver vaļā neželīgi ilgi, un caur pārlūku kačājas arī viss oky, vai kāds nezina kas pa vainu, kāds vīrsu, kā cīnīties... ?

 

Es pats nelietoju antivīrusu, jo datora parametri ir diezgan švaki

Link to comment
Share on other sites

Ja atverot "Event viewer" zem System ieraugi daudz TCP/IP limit reached brīdinājums, (99% kā tā), tad jāpielabo windows http://www.speedguide.net/articles/windows-xp-sp2-tcpipsys-connection-limit-patch-1497 par iemeslu, gan var būt arī vīruss - pārliecināties, kura programma lieto internetu dotajā mirklī, var lietojot:

netstat -ano

Edited by yancho
Link to comment
Share on other sites

Ja atverot "Event viewer" zem System ieraugi daudz TCP/IP limit reached brīdinājums, (99% kā tā), tad jāpielabo windows http://www.speedguide.net/articles/windows-xp-sp2-tcpipsys-connection-limit-patch-1497 par iemeslu, gan var būt arī vīruss - pārliecināties, kura programma lieto internetu dotajā mirklī, var lietojot:

netstat -ano

 

Kā atvērt to Event viewer ?

 

un

netstat -ano

ir domāts start->run ? - tad viņš ātri iziet cauri un es nevaru paspēt saskatīt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...