Jump to content
php.lv forumi

Meklē PHP programmētāju (darba vakance)

Efumo.lv

Recommended Posts

Aicinām darbā PHP programmētāju

Pienākumi

Mājas lapu un web bāzētu sistēmu programmēšana

Prasības

Vismaz 1 gada veiksmīga pieredze programmētāja darbā ar PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL, jQuery, Smarty, Ajax, OOP;

Jāspēj veiksmīgi strādāt multitasking apstākļos;

Jābūt ar augstu atbildības izjūtu, pastāvīgam un ar vēlmi ātri un veiksmīgi apgūt daudz jauna;

Zināšanas un interese par web tehnoloģijām, drošību, ātrdarbību un citiem web nozares jautājumiem. Formālajai izglītībai nav nozīmes.

Mēs piedāvājam

Interesantu darbu modernā birojā ar lielisku skatu tālēs zilajās;

Iespējas apgūt daudz jauna, strādājot pie interesantiem projektiem;

Labu un garantēti regulāru atalgojumu;

Mums ir labākie uzņēmuma tusiņi!

Kā pieteikties darbam:

Lai pieteiktos, līdz 10. novembrim rakstiet uz [email protected].

Pieteikumā jāiekļauj:

CV

Pieteikuma vēstule (jānorāda vēlamais atalgojuma apjoms)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...