Jump to content
php.lv forumi

Datubazes izstrade


Joker_

Recommended Posts

ir jāprogrammē, nekur neliksies. vai arī paliec pie Joomla, WordPress, Access, ...

 

no terminoloģijas viedokļa ar WYSIWYG šeit visi saprot wordam līdzīgu redaktoru, kuru programmētājs iestrādā savā cms, lai klients saņemot lapu, pēc tam var pats rediģēt tās saturu. un šīm vajadzībām ļoti populārs ir TinyMCE. taču kā jau teicu, tas ir lapas satura/html rediģēšanai priekš tiem, kam nav html zināšanas (tb klientam)

 

 

nav sarežģīti, ja māk programmēt :D

vai lieto/pielāgo gatavus cmsus

 

Tieši tā, ja māk programmēt :)

 

Par cik esmu uz rezultātu orientēta personība, interesē cik varētu izmaksāt palīdzība man sakārtot šo daļu (klienta vizuālo pusi, datubāzi sataisīšu pats) !?

Nākošais jautājums, kas man ir jāpastāsta lai saprastu darba apjomu ?

Link to comment
Share on other sites

Par cik esmu uz rezultātu orientēta personība, interesē cik varētu izmaksāt palīdzība man sakārtot šo daļu (klienta vizuālo pusi, datubāzi sataisīšu pats) !?

privāti taisot, tas varētu būt vismaz 3ciparu skaitlis. firma gan droši vien paprasītu vismaz 4ciparu skaitli ;)

 

par to "datubāzi sataisīšu pats" diez vai kāds parakstīsies. jo tabulu struktūra ir saistīta ar funkcionalitāti. tās saskaņo savā starpā un labāk, ka to dara viens un tas pats cilvēks. tev tikai vajag pastāstīt, kādus datus ir jāglabā, taču tehniski CREATE TABLE ... uzrakstīs tas, kurš to visu taisīs ;)

 

Nākošais jautājums, kas man ir jāpastāsta lai saprastu darba apjomu ?

jāizstāsta visas darbības, ko tajā sistēmā vajag varēt izdarīt. kr4 checklist ar nepieciešamo funkcionalitāti, kā arī kā tam daudz maz vizuāli būtu jāizskatās. protams, nav jau obligāti viss sīki jāapraksta. izstrādātāji arī prot improvizēt ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

privāti taisot, tas varētu būt vismaz 3ciparu skaitlis. firma gan droši vien paprasītu vismaz 4ciparu skaitli ;)

 

par to "datubāzi sataisīšu pats" diez vai kāds parakstīsies. jo tabulu struktūra ir saistīta ar funkcionalitāti. tās saskaņo savā starpā un labāk, ka to dara viens un tas pats cilvēks. tev tikai vajag pastāstīt, kādus datus ir jāglabā, taču tehniski CREATE TABLE ... uzrakstīs tas, kurš to visu taisīs ;)

 

 

jāizstāsta visas darbības, ko tajā sistēmā vajag varēt izdarīt. kr4 checklist ar nepieciešamo funkcionalitāti, kā arī kā tam daudz maz vizuāli būtu jāizskatās. protams, nav jau obligāti viss sīki jāapraksta. izstrādātāji arī prot improvizēt ;)

 

Ja esi gatavs padod ziņu uz joker_@inbox.lv ... ieskicēšu ko vajag, tad parunāsim par trīsciparu skaitļiem :)

Edited by Joker_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...