Jump to content
php.lv forumi

Meklēju PHP prog. gabal- vai pastāvīgam darbam


beavizzz

Recommended Posts

Sveicinati,

 

Es parstavu kompaniju, kas nodarbojas ar webu izstradi un tagad es mekleju papildus programmetaju.

 

Mani interesee iespejamaa sadarbiba pienemot kadu darbaa (darbam ofisaa) VAI sadarboties uz outsourcinga principiem.

 

Darbs varetu but 1-3 projekti menesii. 'Videjais projekts'- majaslapa, kas 'jasagriezj', jauzliek uz kada populara CMS, japielago modulji un retu reizi- jaizveido saveejie.

 

Taa kaa ideja par papildus cilveku vel nav 'nogatavojusies' 100%, tad pashlaik gribetu apzinat iespejamos interesentus.

 

Ja kads grib papildus darbus, tad ludzu atsutiet man uz [email protected] atbildes uz shadiem jautajumiem:

 

1. Portfolio- projektu sarakstu ar noradi ko tieshi esat darijis tajos (piem: www.delfi.lv, uzliku/piekonfigureju Joomla ar default moduljiem, uzprogrammeju papildus galeriju moduli ar integretu ShadowBox skriptu).

 

2. Interesejoshaa samaksa (lati/stundaa, vai alga par slodzi/pusslodzi)

 

3. Kaa tieshi gribetu stradat (majas, ofisaa, Kanariju salaas) un ja ne-ofisaa, tad cik biezji butu pieejams klatienee (apspriedem).

 

4. Kas uzvares nakamajas Saeimas velehsnaas?

 

Garanteju konfidencialitati un apsolos visiem interesentiem atbildet uz mailu nedeljas laikaa.

Paldies.

 

Toms Raumanis

 

P.S. Dazji no musu lielakiem projektiem (izstradati biezji vien kaa apaksjuznemejiem caur agjenturam): www.balsts.lv , www.fans.lv , www.b2binfo.lv , www.lattur.lv + vel kadi 150 gab. 7 gadu laikaa.

P.P.S. Ja gadijuma interesents vel ari parzin norvegju valodu, tad ts butu liels plus...

Edited by beavizzz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...