Jump to content
php.lv forumi

Pārdodu nelielus, bet naudas ienesīgus projektus


seller

Recommended Posts

http://www.euphoricmusic.lv

 

- Hostings līdz 31.01.2010

- Domens ~ 1 gads.

- SMS pakalpojumi (nav FORTUMO) ,ko var uzskatīt par BONUSU :D

 

Reklamēts tika nepilnas 2 ned. un mēneša ienākums sastādija pienācigu 3- ciparu skaitli.

 

Interesentiem rakstīt uz [email protected] ,sīkāk par projektu(ja kādi jaut.) + izsūtīšu screenus par ienākošām sms, parliecībai :)

 

Diemžēl pašam neatliek laika, reklamēšanai un vispar uzraudzībai, tādēļ negribas lai pūst uz servera...

 

 

 

http://www.sms-shop.lv

 

- Domens ~ 1 gads.

- SMS pakalpojumi (nav FORTUMO)

 

Iesākumā bija paņemts jau gatavs(cik nu gatavs, bet savas funkcijas pildīja) sms shops. Bija doma pārveidot nedaudz dizainu un pielik šādas-tādas ekstras. Bet kad sāku ņemties izrādijās, ka dvižoks ir taisīts " Čerez Ž*** ". Tādēļ no dzineja ir palicis tikai JS, kas ver vaļā failu-lejuplades logus. Pārējais ir radikāli pārbūvēs !

 

Starp citu, tieši šo scriptu kuru parbūvēju, viens tipiņš centās pārdot, aizbildinoties, ka kodejis, pats !

 

Tākā no shopa ir palikuši tikai tā- nenozīmīgi dizaina elementi un to izkārtojums, nevaretu teikt, ka esmu krāpnieks un pārkāpju autortiesības !

 

Starp citu www.sms-shop.lv, tuvākajās dienās buus off-line, ja uz brīdi, kad lasat postu, tas jau ir noticis, rakstat..atsūtīšu screenus no visām sadaļām ar visiem failiem kas no tā izriet :)

 

 

Tātad vēlreiz interesentiem rakstīt uz : [email protected]

 

Jā un protams, abas web lapas tiek tirgotas kopa ar visu info,failiem,DB kas tām pienākās :)

 

 

PS.

Varēšu palīdzēt ar uzstādīšanu, konfigurēšanu !

 

Jebkādi jautājumi, piedāvājumi - tiek apspriezti tikai caur e-pastu !

 

Paldies :)

Edited by seller
Link to comment
Share on other sites

varbut neiederas bet citatadak es tevi nevaru nokjert tu mani ignore es nopirku mafiozi on smsshop un nedabuju failu kaut kas nokaras un pusss fails tikai atnaca ludzu atsuti man isto mans skype niks edvards36 rekur mans telefona numurs 203219098 no kura sutiju man ir 2 kodi nezinu kursh istais ''1b16ccb0'' otrs ''d205908d'' ludzu atsuti mafiozi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...