Jump to content
php.lv forumi

Php Webmail


zoltar

Recommended Posts

Kāds ir mēģinājis uztaisīt vai vienkārši palaist jau gatavu webmail klienu priekš Exchange 5.5 server korporatīvā monstra? Man nesanāk nekādi ielogoties pat raxtot login kaa `domain/domain user/mailbox` (tie slashi var būt uz abām pusēm atkarībā no protokola). Esu izmāģinājis pāri pa 10 webmail klientiem un sāku domāt par paša rakstītu. Ir kādas idejas? PHP un webserveris stāv uz Windaaz Boxa - stulbi, bet tāda nu ir mana darbadevēja politika!

Link to comment
Share on other sites

Tev gadījumā Exchange nestāv uz kādiem NT* veidīgiem un autentifikācija sitās pret NTLM?

P.S.> Ir tāda forša lietiņa, ka LDAP un IMAP un izmantojot to kombināciju esmu taisījis skriptus, kas nolasa no Xchg mailu headerus, kad jūzeris autentificējas ar savu NT-paroli arī iekš Xchg

Link to comment
Share on other sites

Jā, serveris ir NT 4.0 Server un reizē arī PDC. Par to NTLM biju kautkur lasījis un redzējis bet vairāk neatceros. Nav kādi realizācijas ieteikumi? Es redzu ka man uz servera ir LDAP vaļā, taču, man liekas, ka tas ir priekš kopējā addressbooka, nevis autorizācijai. Vēl viena štelle - teorētiski ar telnetu piekonektējoties uz piemēram POP3 porta vajadzētu varēt ar komandām user xxxx un pass xxxx varēt ielogoties, taču man sanāk tikai readonly shell, t.i. ievadīt neko nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir šitās autorizācijas dēļ - uz servera ir uzlikts PLAIN autorizācija, taču izmantojot Squirrelmail (uz windaaz! :)) un uzliekot PLAIN autorizāciju nevar ielogoties - parole nepareiza. Uztaisīju tst mailboxu bez paroles - viss iet! Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...