Jump to content
php.lv forumi

TO administrācijai


deadwings

Recommended Posts

vispirms atzīšos:

pats tikko sāku mācīties PHP pēc A Zīverta grāmatas Soli Pa solim

 

tātad mans lūgums administrācijai atļaut šajā tēmā (pēc atļaujas došanas ceru ka varēšu nomainīt topica nosaukumu) postot Labotus visus piemērus kas ir sniegti grāmatā...

 

jo tā kā grāmata ir rakstiita sen un tā kā lasiijot citās tēmās izasīju ka global.... (izlabojiet uz pareizo) bija on vai off.. un liidz ar to rakstot piemēri nestrādā, un forums ir piedrazots a šada veida labojumiem....

 

kāpēc tāds lūgums???

 

tāpēc ka tiem kas sāk apgūt pēc augstāk minētās grāmatas rodas problēmas un nak uz forumu un taisa jaunus topicus.... (zinu ir tada grupa cilvēku kas nemāk lietot pogu "search"-"meklēt")

 

 

 

domāju ka šī tēma ļaus patīrīt forumu no liekām tēmām...

 

 

 

 

p.s. citiem kas lasa šo lūdzu nekomentēt lai pie pozitīvas atbildes varu postot secībā un paredīģējot šo topicu sākt jau ar šo pirmo ierakstu....

 

no administrācijas gaidu tikai vienu no divām lietām :D

1: lielu sarkanu vārdu "Atļauts" (paediteejot manu rakstu)

vai

2: šī topica dzēšanu (mana pirmā topica šajā forumā)...

 

pats problēmu risinājumus atrodu šajā forumā... un tas man vairāk palīdz nekā plika txt pārrakstīšana no grāmatas....

paldies jau iepriekš...

Edited by deadwings
Link to comment
Share on other sites

Diezvai kāds kaut ko aizliegs taču grāmatā nav visai veiksmīgi (un reizēm pat aplami) piemēri - proti, vai ir vērts mēģināt labot kaut ko esošu ja ir iespēja un vēlešanās veidot kaut ko jaunu?

 

php.lv foruma ietvaros piemēram bubu mēģina vākt diskusiju indeksu/piemērus par kaut kādām tēmām: http://php.lv/f/index.php?showtopic=2935

Link to comment
Share on other sites

Diezvai kāds kaut ko aizliegs taču grāmatā nav visai veiksmīgi (un reizēm pat aplami) piemēri - proti, vai ir vērts mēģināt labot kaut ko esošu ja ir iespēja un vēlešanās veidot kaut ko jaunu?

 

php.lv foruma ietvaros piemēram bubu mēģina vākt diskusiju indeksu/piemērus par kaut kādām tēmām: http://php.lv/f/index.php?showtopic=2935

 

 

zinu par to linku, bet ir tādi (neapvainoties) cietpauraini php iesācēji (arī es) kas pēc tās grāmatas kaut ko sāk vispār darīt...

man vairāk tā problēmu meklēšana un risināšana patīk.. un protams kādam jau noderēs tie risinājumi...

 

p.s. daļa no šeit esošajiem pateiks - tā grāmata ir su*s, ka vispirms iemācīs ka nepareizi scriptot ar php...

 

bet vismaz labāk sākt ar kaut ko un bubu bus vēl viens links ko pielikt tajā topikā...

 

iskatās ka būs jātaisa jauna tēma

 

varbuut pat šis iskatās ka vēlos izgudrot riteni no jauna :)

Edited by deadwings
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...