Jump to content
php.lv forumi

Autorizācija


Tuulis

Recommended Posts

Kādēļ man neizdodas iedarbināt

if ( !($_SERVER['PHP_AUTH_USER']===ADMIN_USERNAME && $_SERVER['PHP_AUTH_PW']===ADMIN_PASSWORD) )
{
header('WWW-Authenticate: Basic realm="bd:blog"');
header('HTTP/1.0 401 Unauthorized');
?>
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>Invalid user information</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
<link href="styles.css" rel="stylesheet" type="text/css">
</head>

<body bgcolor="#FF0000">
<table width="100%" height="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
 <tr>
   <td align="center" valign="middle" style="color: yellow">Invalid user information</td>
 </tr>
</table>
</body>
</html>
<?php
exit();
}

Config failā arī itkā pass un nick ir pareizi itkaa aiziet bet ka vada iekšā tad nekā :(

tipa paroli neatpazīst !!!

 

Varbūt var iekš šī paša koda kautkā ielikt paroli un niku lai nav caur config.php jāņemas ??? <_<

Link to comment
Share on other sites

nu, zini kā te saka, pirms uzdodi jautājumu pats divreiz izlasi, citādi nākas lietotājam paskaidrot ko tad viņš pats ir gribējis.

1) No kurienes es zinu kas ir config.php un kas tur atrodas? Saprotu, ka izmanto kādu līko gatavo skriptu, bet vairāk informācijas man nav.

2) Ja izmanto līkos skriptus, tad jāpārliecinās, ka tie patiešām nav līki, jo tur jābūt kaut kam līdzīgam:

if (!empty($_SERVER['PHP_AUTH_USER']) ...)

turklāt šaubos par salīdzināšanu ar tipa pārbaudi (===), nevis vienkāršās salīdzināšanas izmantošanu (==)

3) vai ADMIN_USERNAME utt nonāk līdz skriptam (pārbaudi pirms tam tos mēģinot echo ADMIN_USERNAME)

4) vai pirms šī koda gabala neizvadās kas cits? citādi funkcija header() diez vai nostrādās

 

tas tā, no pirma acu uzmetiena

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...