Jump to content
php.lv forumi

Esmu iesacejs...PHP-FUSION instalacija


Recommended Posts

Esmu iesacejs.....panjemam ar draugiem NANO.lv hostingu...

Izdomajaam meginam ar PHP-FUSION....

Visu izdaru ka instrukcijaa rakstits.....

Bet talak par SETUP netieku...

 

man dots...

Database Hostname: localhost

Database Username:

Database Password:

Database Name:

Table Prefix: fusion_

 

Es isti nesaprotu ko pie katra rakstit..un kur jaatstaj ka ir...un ka vajag.....

Ludzu palidziet :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu iesacejs.....panjemam ar draugiem NANO.lv hostingu...

Izdomajaam meginam ar PHP-FUSION....

Visu izdaru ka instrukcijaa rakstits.....

Bet talak par SETUP netieku...

 

man dots...

Database Hostname: localhost

Database Username:

Database Password:

Database Name:

Table Prefix: fusion_

 

Es isti nesaprotu ko pie katra rakstit..un kur jaatstaj ka ir...un ka vajag.....

Ludzu palidziet :)

 

 

tev nano.lv tak atsuutiija kkaadu vestul ar datiem? tad arii ieraksti pie hostname ieliec IP adresi databaazei, pie username uisername, pie psaword paswortd un tad izveido tajaa datubaazee kkaadu tabulu. un prefixu vari atstaat un neatstaat, iesakumaa tev tas noteikti vienalga.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Esmu iesacejs.....panjemam ar draugiem NANO.lv hostingu...

Izdomajaam meginam ar PHP-FUSION....

Visu izdaru ka instrukcijaa rakstits.....

Bet talak par SETUP netieku...

 

man dots...

Database Hostname: localhost

Database Username:

Database Password:

Database Name:

Table Prefix: fusion_

 

Es isti nesaprotu ko pie katra rakstit..un kur jaatstaj ka ir...un ka vajag.....

Ludzu palidziet :)

 

 

Database Hostname: localhost

Database Username:root (ta vismaz parasti ir)

Database Password:te ir jabut parolei kuru jau esi rakstijis

Database Name:fusion

Table Prefix: fusion_

 

 

 

 

vai tad tik gruti palidzet cilvekam, nav ko sutit lasit kadus failus vai uz mati googli... tada ir jusu attieksme pret iesacejiem tie kas kas velas tikt uz augsu... tad kapec jus te esat vispar...

Link to comment
Share on other sites

vai tad tik gruti palidzet cilvekam, nav ko sutit lasit kadus failus vai uz mati googli... tada ir jusu attieksme pret iesacejiem tie kas kas velas tikt uz augsu... tad kapec jus te esat vispar...

Vita, kā jau augstāk rakstīju - par PHP-fusion neko nezinu. Palīdzēju tik daudz, cik varēju tam atvēlēt savu laiku. Uz googli var aizsūtīt dažādi: konstruktīvi un nekonstruktīvi. Es pat speciāli iegāju PHP-fusion lapā (kurā patiešām iepriekš netiku daudz bijis) un cilvēkam atradu instrukciju. Kas tur tik slikts?

 

Izskatās, ka tu PHP-fusion pārzini labāk - tādā gadījumā "flag Tebe v ruki" - palīdzi!

 

Un, jā, lai kaut ko izveidotu paša spēkiem ir daudz jālasa un patstāvīgi jāmeklē informācija Internetā!

Vai tiešām Tev šķiet, ka konkrētā produkta dokumentācijas izlasīšana ir tik ļoti smaga un bezjēdzīga lieta? To dokumentāciju taču neraksta vienkārši tāpat - rakstīšanas pēc, bet gan tieši tādēļ, lai cilvēki, kas nav pazīstami ar produkta darbību/uzstādīšanu/konkrētu funkciju, varētu ar to iepazīties.

 

Šī un lielākās daļas citu tehnisko forumu uzdevums ir nevis palīdzēt uzstādīt produktu X vidē Y, bet gan palīdzēt cilvēkiem kļūt par tādiem speciālistiem, kas paši spēj izveidot kvalitatīvus produktus. Tieši tāpat kā daudz vērtīgāk ir iemācīt cilvēkam zvejot, nekā iedot 10kg zivju, arī šeit - daudz vērtīgāk ir iemācīt cilvēkam risināt konkrētās nozares (web-programmēšanas) problēmas, un nevis atrisināt tās šī cilvēka vietā. Nav korekti pārmest šeit kādam par nevēlēšanos uzinstalēt X, jo tas būtu tāpat kā prasīt skolā latviešu valodas skolotājam, lai uzraksta tavā vietā varoņeposu. Jā, skolotājs var palīdzēt un dot padomus, taču viņš taču tavā vietā eposu nerakstīs. Atnes savu eposa melnrakstu un skolotājs palīdzēs atrast labākus izteiksmes līdzekļus, bet nesaki viņam - "tā karoč es te nopirku biezo kladi un baigi kruto pildspalvu, esmu jau daļēji apguvis alfabētu - palīdzi uzrakstīt eposu!"

Link to comment
Share on other sites

nu bet ja cilveks nezin un nesaprot.. ko tad iesakt... vai tad tiesam ir tik gruti atbildet... es nevelos lai man liek visu ar karotiti... bet gan ja esmu nomocijusies ar jums skietamu elementaru lietu tad man gribas zinat atbildi.... lai es to zinu nakotne..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...