Jump to content
php.lv forumi

file upload


Robis

Recommended Posts

Sveiki!

 

Mēģinu uztaisīt file upload php skriptu, bet viņš nedarbojas :( Varbūt kāds zin, kā var uztaisīt file upload skriptu - no web-lapas caur <input type="file"> tiek lādēts fails uz serverā atrodošā saita konkrētu direktoriju! Varbūt to var uztaisīt caur ftp, lai no web-lapas to varētu izdarīt????

Link to comment
Share on other sites

Izmantojot to metodi, kas tur aprakstīta, man parādās šāds warnings + vēl rāda, ka nav komanda nav izpildījusies sekmīgi!

 

Warning: move_uploaded_file(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 564 is not allowed to access /var/www/html owned by uid 0 in /home/virtual/site/fst/var/www/html/site/upload.php on line 23

Array ( [upload_file] => Array ( [name] => Village.jpg [type] => image/pjpeg [tmp_name] => /tmp/phpWQHUDN [error] => 0 => 71915 ) )

 

Kas par lietu? :blink:

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

Njaa, paldies, bet es jau pirms tam to atklaaju uz izlaboju tagad viss iet! :D

Man tikai interesee, kaa var nochekot vai tas fails, ko grib laadeet atbilst vienam no tiem dazhiem tipiem, ko driikst laadeet???

Link to comment
Share on other sites

Kādiem tipiem tu domā? Tjipa, atļauti tikai teksta un PDF dokumenti un jāpārbauda, kāds tips ur uzuploadotajam failam? Visvienkāršākais būtu paskatīties paplašinājumu nosaukumam, ar kādu fails atsūtīts ($_FILES['userfile']['name']), bet pareizāk laikam ar mime_content_type() funkciju.

Link to comment
Share on other sites

hmm...

Es biju domaajis taa - ka var uploadot tikai bilzhu failus (.jpg, .jpeg, .png, .bmp - laikam tie ir tie...), tachu, cik saprotu ar mime_content_type() var paarbaudiit failu, kas ir uploadots? Bet vajadzetu taa, pirms juuzeris nospiezh OK, ja fails, ko grib suutiit neatbilst tam, neljaut vinjam nemaz uploadot!!! Kaa to vareetu?

Link to comment
Share on other sites

ok, tad izmantojot mime_content_type() mees chekojam vai uploadotais fails pieder attieciigajiem mime tipiem, ja pieder, tad "succesful", ja nee, tad "failed" un izdzeesham no servera to failu, ja? (kaa to izdariit?) Un kur var dabuut tos mime tipus?

Link to comment
Share on other sites

ok, tad izmantojot mime_content_type() mees chekojam vai uploadotais fails pieder attieciigajiem mime tipiem, ja pieder, tad "succesful", ja nee, tad "failed" un izdzeesham no servera to failu, ja?
Tieši tā.
(kaa to izdariit?)

Komanda unlink

Un kur var dabuut tos mime tipus?

Pamēģini uzuploadot attiecīgo tipu failus un uztaisīt echo tipam ko atgriež mime_content_type ;)

Link to comment
Share on other sites

Koroch, es meegjinaaju unlink($_FILES['userfile']), bet vinjsh man paraadiija array to string conversion... Kas tieshi ir jaaunlinko?

 

Un veel:

mimetype man nedarbojas:

 

function checkMime() {

 

$mime_array = array('image/gif','image/jpeg','image/x-ms-bmp','image/x-xbitmap','image/x-xpixmap','image/x-png');

 

if (!function_exists ("mime_content_type")) {

function mime_content_type ($file) {

return exec ("file -bi " . escapeshellcmd($file));

}

}

$check_mime = mime_content_type($_FILES['userfile']['name']);

if (in_array($check_mime, $mime_array)) {

return TRUE;

} else {

return FALSE;

}

}

 

Vienalga kādu failu es lādētu, vienmēr atgriež FALSE! Es mēģināju .jpg un .txt failus...

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...