Jump to content
php.lv forumi

hostings trakerim


tk1

Recommended Posts

Sveiki, man ir daži jautajumi:

1) kur būtu izdevīgāk un vienkāršāk pasūtīt org domēnu?

2) kurš hostings būtu piemērotāks trakerim, un vai vispār latvijā tas vel ir atļauts?

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

cepums tev par siatu, ļoti izdevīgi domēni. Varbūt kādam jau ir pieredze? ar hostingu trakerim? Mērķis to ir pataisīt funkcionālu un ar daudz valodām, kā arī varbūt kāds var padalīties ar labākajiem traffika iegūshanas noslēpumiem?

Link to comment
Share on other sites

priekš hostinga.. vari parunāt ar lizarda kungu no SolarF hostinga... viņu outlaws tur pat hostējas..

 

Bet kapēc vajag velvienu trekeri? Latvijā ir 3 labi trekeri un pārējie ir sūū*** :) Saradušies kā 3galvainas sēnes pēc skābā lietus...

Link to comment
Share on other sites

man mērķi ir savādāki, man mērķis nav savākt latvijas lietotājus, bet gan progressā ir tulkošana ļoti daudzās valodās lai trakeri ērti varētu lietot daudzu zemju iemītnieki, un padomā vel daudzas unikālas lietas.

Link to comment
Share on other sites

"unikālas" ?? ko tad tu dabūsi vēl unikālu?? viss jau ir izmantots.. nu varbūt viena lieta ir palikusi unikāla - maksā naudu lietotājiem!! :)) tas tiešām būs unikāli!!

Link to comment
Share on other sites

man mērķi ir savādāki, man mērķis nav savākt latvijas lietotājus, bet gan progressā ir tulkošana ļoti daudzās valodās lai trakeri ērti varētu lietot daudzu zemju iemītnieki, un padomā vel daudzas unikālas lietas.

 

 

 

šāda iespēja jau ir ārzemju trakeros, vismaz vienaa trakerii 100% bija LV valoda pieejama

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...