Jump to content
php.lv forumi

Email


Mikijs

Recommended Posts

manuali tiek teikts

 

- POP Doesn`t support folder`s

 

bet ir lapas kuras tak ir folderi =/ un kuras velkas uz popa..

 

es pielauju ka janolasa info no mailserver un tad caur sql japanjem piem kads faila saturs kurs definets ar tadu login <username> =/ vai kka ta

Link to comment
Share on other sites

nu es lietoju webmail sistemu (Horde/imp) un vinja ir ierakstits =/

 

/*!!! IMPORTANT !!!!*/

/* If using POP3 there will be only Inbox directory, because the POP3 service cannot save any other messages - as sent or draft, the same whit junk.

Link to comment
Share on other sites

Un kādēļ Tu netici tam, kas teikts?

Vari mēģināt sameklēt attiecīgo RFC un noskaidrot, vai ir iespējamas mapes.

Vēl varbūt ir kaut kādi POP protokola paplašinājumi.

 

Bet runājot par webmailiem - tie bieži vien tomēr izmanto IMAP nevis POP. Tas, ka klientiem uz āru nepiedāvā IMAP, nenozīmē, ka tas netiek izmantots.

Link to comment
Share on other sites

Klienti sāpīgs jautājums, bet nu dumjš tev viņš pagadījies. Sagatavo materiālu un ar to arī reāli centies panākt to lai viņš saprot, ka imap būs labāks risinājums, jo pašam nebūs jāveido jau izveidota sistēma.

Link to comment
Share on other sites

tani gala cilvekam sastastijusi ka IMAP Vecs n novecojis, vinji izlema ka jaabuut popam, bet tas ir mazsvarigi, man pateica un man jadabun uz popa, es nekur nevaru dabut =/ un pat nav nemazaka nojausma KAA un KO taisit =/ ok KAA es vel izstukotu bet ko =/

Edited by Mikijs
Link to comment
Share on other sites

Folders cannot be used with POP3, the feature is not supported by the

protocol. (ie. it's not IMP that's responsible for this.)

 

 

> Hi all,

>

> How to configure imp 3.0 to activate user's folders capabilities when

> you're using a pop3 server ?

>

> Regards.

> Mickey

>

 

Ko tad improvizet es meiginaju partvert meilu un saglabat datubaze no sakuma, neveigsmigi =/ jo vinjs atrak parada meilu neka saglaba vestuli uzstada ka neizlasitu.

Tad piem meiginaju save in drafts vinjs blin izdzesa to vestuli nevis saglabaja jo tiklidz meigina parvietot dati zaudeti..

Edited by Mikijs
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos iekš Maildir izveidojot folderi vajadzētu parādīties arī tam..

POP3 protokols nekad nav supportējis folderus..

Ar Maildir tam nav nekāda sakara jo tas ir vēstuļu storēšanas mehānisms lokāli uz mailservera (faktiski tam nav nozīmes Maildir, mbox vai kautvai MySQLs)..

 

Protams tas neliedz uzrakstīt POP3 daemonu kas spēj visus folderus sagāzt kopā uz fetchoshanu un imitēt dzēšanu movojot uz piemēram uz .Trash ..

 

 

Bet kāda problēma pop3 un imap darbināt reizē?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...