Jump to content
php.lv forumi

e-commerce / Interneta veikals


Sugarfree

Recommended Posts

Vai kāds no php.lv lietotājiem būtu ieinteresēts izveidot interneta veikalu? Ja ne, varbūt ir kāds, kas vismaz var ieteikt kādu fizisku vai juridisku personu, kas spētu īstenot visas manas ieceres?

Kods + dizains... vai tu to vari? Ja reiz pieminēju dizainu, tad nu jāsaka, ka noteikti nevēlētos neko šādu:

 

Euroshop.lv

neostore.lv

utml.

 

1) manuprāt, dizains izskatās, tā teikt, "aizvēsturisks"

2) mana ideja jeb "topošā interneta veikala koncepcija" ir specifiskāka, tāpēc dizainam vajadzētu atbilst, piedāvātajām precēm. (Noskaņai :) )

 

Par saita funkcijām runājot, sākumā pietiks ar to pašu nepieciešamāko, tā teikt, standartu:

 

Reģistrēšanās

Vēlamo pirkumu "grozs" / norēķinu sistēma

Meklēšana

Preču kategorijas

Piedāvāto preču kārtošana pēc cenas

jaunumi / speciālie piedāvājumi

Latviešu un, protams, arī krievu valoda

Kaut kāda "kontroles sistēma", lai ērti un vienkārši varētu pievienot jaunas preces, jaunumus, utt...

 

Ļoti iespējams, ka esmu šo to piemirsis, bet nu aptuvenais "virziens" ceru, ka ir skaidrs. Visus gan man, gan arī Jums neskaidros jautājumus, noteikti apspriedīsim privāti, lai nonaktu pie labākajiem šīs idejas risinājumiem.

 

Man kā "klientam" galvenās prioritātes ir kādas? Pēc iespējas zemāki izdevumi + ļoti laba kvalitāte. Zinu, zinu... Par kvalitāti ir jāmaksā un Jums galvenā prioritāte ir "pēc iespējas lielāki ienākumi", bet nu ticu, ka spēsim atrast zelta vidusceļu :)

 

Saprotu, ka nav iespējams konkrēti pateikt kāda tad nu ir tā summa, tomēr izsakot piedāvājumu, lūdzu, norādiet vismaz "aptuveno ciparu", lai zinu vai maz iekļaušos ieplānotajā budžetā.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds no php.lv lietotājiem būtu ieinteresēts izveidot interneta veikalu? Ja ne, varbūt ir kāds, kas vismaz var ieteikt kādu fizisku vai juridisku personu, kas spētu īstenot visas manas ieceres?

Kods + dizains... vai tu to vari? Ja reiz pieminēju dizainu, tad nu jāsaka, ka noteikti nevēlētos neko šādu:

 

Šāda veida forumā reklamēties ir riskanti, tomēr atļaušos iedot saiti: http://www.datateks.lv/lv/pakalpojumi/internetaveikali/. Ja parādās interese, uzraksti uz [email protected] un tur Tev atbildēs cilvēks, kas, atšķirībā no manis, zinās pateikt par cenām un termiņiem (es tikai sēžu stūrī un programmēju).

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik veidoju nelielu neta veikalu. Varbūt varu šo to izveidot. Protams neies tur runa par 900 Ls :D Atraksti PM, ar sīkāku info.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...