Jump to content
php.lv forumi

Jautājums


razery

Recommended Posts

Labvakar tauta.

Iespejams, es nerakstu iistajaa sadaljaa, tikai nebljaujiet uz mani un vnk parceljiet forumu citur.

Esmu par sho teemu rakstiijis DAUDZ KUR, bet nekur neviens neko nezin... tapeec domaju, ka varbut kaads no shejienes spees paliidzet.

Taatad uz priekshu:

 

Man ir webs, ar e107 cms. Stāv vinjsh uz easyPHP1-7 (apache+Mysql). Problema ir taada, ka webs ir shausmiigi leens, kaut arii man internetam uploud speed ir labs. 4 - 5 mbps/s uploud speed.

esmu izmegjinaajis visu.. bet nekaa. webs paliek tik pat leens....

 

kaads varbut ir ar kko tadu saskaries?

kaa varetu to labot?

Link to comment
Share on other sites

Bet ja piemēram vienkārši testē novilkt no sava web servera kādu lielu failu ? Arī lēns ?

 

Varbut tev vienkārši nenormāli neoptimāls kods un datubāze.

hmm... tieši tā. arī velkot failu uploud speed ir zems...

kā to saprast neptimāls kods/datubāze?

manuprāt kļūda ir iespējams kkādā easyPHP kodējumā.. bet kur un kā labot? ;(

Link to comment
Share on other sites

Ja tev kaste ir ljoti svaka un nespeej pavilkt kaut paris pieprasiijumus, tad skaidrs kas pie vainas, bet tadi dzelzi musdienas ir muzeja :)

 

Ka jau teici zemais uzload - iespejams ka sis ari ir patsvaininieks. Easyphp nevaretu but pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

Tad problēma ir starpISP pieslēgumā...

Starp pakalpojumu sniedzēju A un pakalpojumu sniedzēju B arī darbojas trafika ierobežojumi un prioritātes. ja esi uzlicis uz mājas datora, tad visticamāk tev ir zemākā prioritātes klase.

es īsti nesaprotu, ko tas nozīmē, taču tu varetu pateikt kaa to labot?

Link to comment
Share on other sites

Izvēlēties tādu interneta pieslēgumu, kurš pēc saviem nosacījumiem atbilst hostingam. Kurā atrunāts upload un download ātrums ar LIX piemēram un citas tehniskas lietas. Bet tas arī maksās vairāk. Cits variants, pamēģini vienkārši parunāt ar ISP un pavaicāt, kas varētu būt par problēmu. Vai arī pamēģināt šo savu lapu uzlikt teiksim pie kāda cita, kas izmanto citu ISP un paskatīties vai ātruma kvalitāte neuzlabojas...

 

Vai arī izmantot hostinga pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

Izvēlēties tādu interneta pieslēgumu, kurš pēc saviem nosacījumiem atbilst hostingam. Kurā atrunāts upload un download ātrums ar LIX piemēram un citas tehniskas lietas. Bet tas arī maksās vairāk. Cits variants, pamēģini vienkārši parunāt ar ISP un pavaicāt, kas varētu būt par problēmu. Vai arī pamēģināt šo savu lapu uzlikt teiksim pie kāda cita, kas izmanto citu ISP un paskatīties vai ātruma kvalitāte neuzlabojas...

 

Vai arī izmantot hostinga pakalpojumus.

es ĻOTI atvainojos par stulbo jautaajumu, bet ISP ir interneta provaideris ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...