Jump to content
php.lv forumi

Tele2 un hack


cucumber

Recommended Posts

Shodien ienaca zina ka kads esot uzhakojis tele2 serveris vai ari pashi tele2 kaut ko ir sachakarejushi.

Cik dzirdeju ka zvani tikla esot bijuhsi bez maksas utt?

 

nezinu cik taisniba pats okarti lietoju vai kads ar kaut ko ir tadu dzirdejis vai sastapies?

Link to comment
Share on other sites

http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=e...f9&open=sec

... norāda Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante Elija Krauze. Viņa norādīja, ka tiem lietotājiem, kas izmantoja dažādus pakalpojumus brīdī, kad nestrādāja sistēma, nebūs jāmaksā par pakalpojumiem un šīs izmaksas Tele2 norakstīs zaudējumos.
Link to comment
Share on other sites

Un :D bonuss kacajas ;)

 

es kopa izsutiju vairak ka 200 vai 300 sms - domaju ka daudz :D uz bites tiklu, jo man visi draugi bite sez :D

tad proti es daudz runaju pa mob :D tas bija nju .. ja man vajadzetu skaitit visas minutes kopa tad varetu sanakt kkur 8 stundas pa mob ruantas.

Mans bonuss ir: 6.21Lvl

es nezinu kas jums tur - bet man bonuss bija un vel ir :D un es nesmu vienigais kam bija bonus, man kursabiedriem arii bonus kacajas..

=]] a man bija 2 santimi kredita :D

Edited by Mikijs
Link to comment
Share on other sites

baigi vajag - vienu dienu muuzhaa zvaniit pa velti.

pie tam cik zinu, bija probleemas - aiznjemts vai nevar uzzvaniit nevienam.

es jau nebriinos par shaadu servisu.

pirms septiniem gadiem teledvoikas slikta servisa deelj paargaaju uz lmt un neesu nozheelojis. var buut ir daargaak (vai leetaak, to es nezinu), bet kvalitaate ir daudz reiz augstaakaa liimenii. un arii taapeec, ka es vienkaarshi necieshu neprofesionaalus - vai esi taksists, vai slotas operators, savs darbs jaadara profesionali - ja nemaaki, tad dari ko citu.

Link to comment
Share on other sites

offtopic: vajag lietot LMT pastāvīgo pieslēgumu un daudz nečakarēties, plus zona labāka. Tele2 - tā tāda tīņu un studentu padarīšana vien ir. Vajag tač beidzot izaugt no tā :)

Turpinot offtopic. :) Es gan teiktu otrādi, jo šādus salīdzinājumus dzirdu tikai no LMT lietotājiem, kas man šķiet visai bērnišķīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...