Jump to content
php.lv forumi

Vai ir kāds, kursh lieto Symfony freimworku?


RaitisC

Recommended Posts

Cīnos jau gandrīz nedēlju, lai ar ajax varētu pievienot ierakstu tabulai, tad lai šis ieraksts parādītos select_tag() izvēlnē, kura tālāk nodotu parametru izvēlnei object_select_tag()..

Varbūt kāds kam, šim līdzīgam, ir jau gajis cari..

Link to comment
Share on other sites

jaa, taa ir, esmu jau vinjiem tur apnicis.. :)

Būtībā, jautājumi, kas mani intresē, skar pashus pamatus, un pasham urbināties var aiznjemt nedēljām laiku.

Bet, ja ir kāds, kursh sho freimu lieto jau gadiem, varētu atbildēt viens un divi..

Patiesībā, labprāt, iemaksātu kādu summu, par stundas konsultāciju, tā kā, ja ir kāds ar mieru nopelnīt.. teiksim 20ls par stundu aprunāshanos - atsaucieties.

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Es nekā nesapratu no tava rakstītā, kas tev jāpanāk. :)

Bet tas viss varētu būt šādi.

<span id="select_tag"><?php select_tag(...) ?></span>

Attiecīgi ajax.

remote_function(array('update'=>'select_tag','url'=>'actions_kur_pievieno_ierakstu_iekš_db_un_kura_templeits_atgriež_select_tag
_ar_nepieciešamajām_vērtībām'))

Faktiski ideja ir tāda, ka tu ar ajax pārlādē visu select tagu, nevis pievieno tam tikai vienu vērtību.

 

Īstenībā neesmu nekad mēģinājis, kas notiek, ja 'update' norāda uz select id un action atgriež tikai <options> tagus. It kā šādi arī vajadzētu strādāt.

Link to comment
Share on other sites

vieglāk nav dabūt sarakstu ar jaunajām vērtībām json formātā un ar parastu ciklu sataisīt select tagam child nodes?

pēc manas saprašanas, ajax beidzas ar atbildes saņemšanu no servera, par "tagu pārlādēšānu" ajax neko nezin.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsaucību! :)

Man vajadzēja ar input_tag() +ajax pievienot tabulai vērtību, tad shim ierakstam bija jāparādas ieksh select_tag(), kurš nodotu kritēriju otram select_tag()

 

<?php echo object_select_tag($car, 'kurjers', array (

'related_class' => 'Model',

'include_custom' => 'Choose Model',

'onchange' => remote_function(array(

'update' => 'sushi',

'url' => 'car/getSelected',

'script' => 'true',

'with' => "'idmodel='+value"

))

)) ?>

 

Tagad pēc kārtīga viena vakara liidz 5am viss ok.

Jāpārlādē tieshām viss select_tag()

Klupšanas akmens bija - es nevarēju apjēgt update zone būtību.

Izrādas ka executeGetSelected funkcijai nav jābūt nekādai return vērtībai.

Tā vietā ir jāizveido getSelectedSuccess template, kurā jābūt tikai un vienīgi otram select_tag()

Diezgan intresanti.. kautkāda logjika jau tur ir, bet izslavētjā symfonijas dokumentācijā ne vārda.

Nesaprotu, kāpēc aprakstus raksta tā itkā tu pārzinātu visu freima uzbūvi.

Domāju- jēdzīgāk būtu- eksistee tas,tas,tas.. laid iekshā to un to, rezultāts tāds un tāds, un viss

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...