Jump to content
php.lv forumi

Kādas ir atsauksmes par manu veidojumu?


Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirmajā tekstā saki ka pagaidiet pirms es sevi slavēšu un tad pēdējā (kad daudz maz diskusijas dalībnieki nolikuši tavu lapu) saki, ka neesi jau nekāds pro utt, tjipa nūģis...

Link to comment
Share on other sites

Nu jau, nu jau.. nebūsi vai nepareizi izpratis. Man likās, ka izteicos pietiekoši garos teikumos, lai mani saprastu.

 

Es neteicu, ka neesmu pro, vai ka esmu vēl sazin kas. "nebūšu spīdīgais, stilīgais, ar degunu gaisā profesionālis" - šo un visu pārējo manis teikto tā kā vajadzētu saprast tā kā tas arī ir uzrakstīts. Nekādi zemteksti vai apslēptās domas nav domātas un nav jāmeklē.

 

Ja man tas ir vēlreiz un īsāk jāsaka, tad - esmu normāls cilvēks.

 

Ja, kas no manis teiktā nav lāga skaidrs, tad jautā droši vēl, bet vajadzību lietot bravūrīgus uzbraucienus, "tjipa nūģis..." šajā forumā nesaskatu.

Link to comment
Share on other sites

Lielāki burti, šaurākas rindiņas. (;

 

Nu es, piemēram, netaisīšu kaut ko šauru tāpēc, ka daži indivīdi nesadzird mūziku, ja neredz pleijeri, lol.

 

Nu es, piemēram, neiešu strīdēties ar muļķi. lol.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu augšupielādēju iepriekš minētās izmaiņas par tekstam izmantoto fontu. Izskatās pat ļoti labi un profesionāli. Teksts aizņem mazāk vietas, jo burti ir ciešāki. Pie šī varianta noteikti arī palikšu. Par iepriekšējo fontu nemaz nezināju, ka tas ir monospace un, ka izskaidrojums burtu atstarpēm ir fixed width. ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...