Jump to content
php.lv forumi

Kādas ir atsauksmes par manu veidojumu?


Recommended Posts

Manā gadījumā saturs ir ierāmēts 766 pikseļos platumā. Ierakstu teksts 500px. Nemaz ar vairāk nevajag, manuprāt. Varbūt vienkārši ir grūti sākumā pierast, tā kā vairums mūsdienu mājas lapas ir pārbāztas ar saturu, reklāmām, tādos gadījumos iespējams ir vēlams staipīgs pa horizontu dizains. (Bet arī tad es uzskatu, ka vajag max-width norādīt, jo nav arī retums lielo monitoru cienītāju.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dizaina tur ne smakas. Un nevajag borēt par minimālismu. Ir redzēti minimālismi, kur tiešām IR dizains (jā, tās ir savienojamas lietas).

Slavēt netaisos, jo vienkārši nav, par ko.

 

Es ar varu plaint HTML uztaisīt pa 2 min, ierakstīt tekstu un visiem rādīt stilīgo dizainu LOL

Link to comment
Share on other sites

Oi, oi, oi.. webmāsters atnāca. Visi jau mācētu pateikt frāzi - linux ir sūds, bet uz jautājumu 'kādēļ?' ne visi uzreiz pamatoti atbildēs.

 

Varbūt parādi savu gudrību ar ieteikumiem un konkrēti, kas tieši ir par vainu maksimāli vienkāršām lietām?

Link to comment
Share on other sites

Pirms es sāku sevi slavēt, pajautāšu jums kādas ir atsauksmes par manu veidojumu?

 

Adrese - problogger.lv

 

Izstrādājot lietoju Netscape Navigator (pamēģināju arī uz IE 6.0.2900), tādēļ jājautā, kā attēlojas uz dažādiem pārlūkiem, kā ir uz MAC'iem?

 

Un visbeidzot, kā ir ar funkcionalitāti, kas ir par daudz, kas trūkst?

 

Paldies!

 

Njā es gan caur Mozillu skatījos tur vienkārši teksts uz balta fona :)

Bet nu tas tā. Jautājums tu savu serveri turi? Kādu programmu izmanto to pashu Apache vai ko citu?

Kā konfigurēji, kur guvi informāciju par konfigurāciju. VIenkārši es arī gribētu pamēģināt :) Kādas 5 dienas te tikai ņemos ar šādām lietām ar to HTML un PHP. Bet šo to jau esmu uztaisījis.

Link to comment
Share on other sites

pilots, ko tad tu citu gaidīji ? Ka tevi slavēs, ka māki sakrāmēt <p> tagus un <form> tagus vienā failā ?

Es jautāju un gaidīju pēc ieteikumiem/atsauksmēm. To arī saņemu un paldies par to, protams. Bet tā pliki nodirst, ka tur jau tā tur jau šitā.. visi prot.

 

JanisZ,

 

Nav man savs serveris, es paņēmu testam 2 mēnešu hostingu lielajā gigantā godaddy.com. Redzēs, ko darīs pēctam. Arī Latvijā var izvietot mājas lapas par saprātīgām cenām. Esmu bijis klients miga.lv, iespējams tur var pārlikt pēcāk. Vēl var arī pie tups.lv izvietot.

 

"Vienkārši teksts uz balta fona" ir tas, ko es arī vēlējos panākt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nē. Atsauksmes vai ir prātīgi izmantot šādu piegājienu informācijas attēlošanai. Vai tas ir "normāli", ja kāds necenšās skriet pakaļ web2.0 stiliem. Aptuveni tādā stilā.

 

Pats esmu apmierināts ar šādu oldskool pasniegšanas veidu, nevārītos, ja jebkurš cits šādu ceļu ietu. Vairumam mūsējo blogeru, nemaz nerunājot par pārējo, lapas ielādes ir ilgas galvenokārt, ka lapas ir pārbāztas ar vidžetiem, grafikām. (Es neesmu pret vidžetiem, vienkārši nelietotju tos.)

Edited by pilots
Link to comment
Share on other sites

Droši vien kaut kāda skepse cilvēkiem ir dēļ nosaukuma. Iespējams liekās, ka nupat kāds no sevis ārprātīgo profesionāli taisīs. Tad nu vismaz ar lapas vizuālo stilu vismaz varbūt es varu parādīt, ka nebūšu spīdīgais, stilīgais, ar degunu gaisā profesionālis. Vizuāli es varētu pašu velnu sameistarot, ne pirmā ne pēdējā mājas lapa, kas veidota. Nav man tieksmes staipīt krānu.

 

Bet varbūt ļaudis lāga neaplūko to pasākumu un mētājās ar piezīmēm. (Būtība jau nemainās, bet HTML forma ir ar 3 laukiem ;))

Link to comment
Share on other sites

pilots, jā, tev taisnība par "skepse cilvēkiem ir dēļ nosaukuma. Iespējams liekās, ka nupat kāds no sevis ārprātīgo profesionāli taisīs". Plus vēl tu lūdz, lai novērtē savu gara darbu, kas pamatu pamatos ir ļoti primitīvs. Rodas sajūta, ka tu jūties pārāks par citiem blogeriem, kam lapas ir ar, kā tu pats saki, "web2.0" dizainiem un funkcionalitāti.

 

Un par to lauku skaitu - es vienkārši tagad nevaru darbā apskatīt, jo izskatās, ka tev tas viss hostējas ārzemēs, bet domēns ir lv. Man proxy tāds, kas neļauj tādus atvērt. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirmais posts:

Pirms es sāku sevi slavēt, pajautāšu jums kādas ir atsauksmes par manu veidojumu?

 

Pēdējais:

Tad nu vismaz ar lapas vizuālo stilu vismaz varbūt es varu parādīt, ka nebūšu spīdīgais, stilīgais, ar degunu gaisā profesionālis. Vizuāli es varētu pašu velnu sameistarot, ne pirmā ne pēdējā mājas lapa, kas veidota. Nav man tieksmes staipīt krānu.

 

 

 

 

Te kaut kas nelīmējas kopā...

Edited by Vebers
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...