Jump to content
php.lv forumi

Kādas ir atsauksmes par manu veidojumu?


Recommended Posts

Labots. Nav vairs aktuāli.

Pirms es sāku sevi slavēt, pajautāšu jums kādas ir atsauksmes par manu veidojumu?

 

Izstrādājot lietoju Netscape Navigator (pamēģināju arī uz IE 6.0.2900), tādēļ jājautā, kā attēlojas uz dažādiem pārlūkiem, kā ir uz MAC'iem?

 

Un visbeidzot, kā ir ar funkcionalitāti, kas ir par daudz, kas trūkst?

 

Paldies!

Edited by pilots
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedri no #php.lv jau pabrīdināja, ka safari nevisai tas fonts attēlojas, garumzīmes. Nebiju zinājis, ka safari uz win arī ir. Noderēs.

 

Kas, tavuprāt, vainas dizainam? Gluži negribu templeitu stila izskatu, bet ieteikumus uzklausītu.

Link to comment
Share on other sites

Arī tas ir dizains. (;

 

Pie tam reāli pakaļas spārdošs dizains, vienīgi ir mīnuss - tekstu vajag par pāris px lielāku, a to lasāmība nav tik forša, kā no šitiem plain text variantiem gribētos. 800x600 is sooo 1999.

Link to comment
Share on other sites

Mikij, es tikko speciāli atvēru jaunu tabu pārlūkprogrammā, ierakstīju tajā problogger.lv, aplūkoju visu kārtīgi un nesaprotu - kādas krāsas Tu vēlies tur vēl? Tur nav ko lāga krāsot vairs.

 

Teksts - melns, linki - oriģinālā zilā krāsa. + vēl izmantotas indianred un gray krāsas.

Piecas krāsas, kur nu vēl vairāk.. white / black / blue / indianred / gray

 

Kā teiktu Mārtiņš - kas var būt labāks par šo?

 

Par fontu lielumu. Manuprāt ir ok. Mēģināšu rast iespēju aplūkot uz zemākas izšķirtspējas monitoriem. Paskatīšos vienai citai mājaslapai izšķirtspēju statistikas, apmeklējumus. Manliekas tie cipari ir mazi, kas lieto zemās izšķirtspējas monitorus.

Link to comment
Share on other sites

Arī tas ir dizains. (;

 

Pie tam reāli pakaļas spārdošs dizains, vienīgi ir mīnuss - tekstu vajag par pāris px lielāku, a to lasāmība nav tik forša, kā no šitiem plain text variantiem gribētos. 800x600 is sooo 1999.

Platu tekstu grūtāk lasīt. Nevar izsekot rindiņām. Sooo 1975.

Link to comment
Share on other sites

Arī tas ir dizains. (;

 

Pie tam reāli pakaļas spārdošs dizains, vienīgi ir mīnuss - tekstu vajag par pāris px lielāku, a to lasāmība nav tik forša, kā no šitiem plain text variantiem gribētos. 800x600 is sooo 1999.

man nepatiik dizaini, kas ir vairaak par 1000px jo: 1) es neskatos lapas fullscreenaa; 2) man patiik sabaazt uz ekraana vairaakas lietas, piemeeram muuzikas plejeri;

 

ja tik tieshaam gribaas taisiit ar lielu izshkirtspeeju, tad jaataisa staipiigs dizains

Link to comment
Share on other sites

Platu tekstu grūtāk lasīt. Nevar izsekot rindiņām. Sooo 1975.
Lielāki burti, šaurākas rindiņas. (;

 

man nepatiik dizaini, kas ir vairaak par 1000px jo: 1) es neskatos lapas fullscreenaa; 2) man patiik sabaazt uz ekraana vairaakas lietas, piemeeram muuzikas plejeri;
Nu es, piemēram, netaisīšu kaut ko šauru tāpēc, ka daži indivīdi nesadzird mūziku, ja neredz pleijeri, lol.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...