Jump to content
php.lv forumi

nummurēti commenti


Pentiums

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man vajadzētu palīdzību jautājumā... Kā lai panāk, ka komentāri tiek sanumurēti, kā datuve.lv pie rakstiem?

Neizmantojot nekādus comment ID no datubāzes

 

paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Kā man viņu šeit iedabūt iekšā... ja man to #nr vajag tieši pirms <span class='comment-name'>\n";

 

 

if (dbrows($result) != 0) {
	$i = 0;
	echo "<table cellpadding='0' cellspacing='1' width='100%' class='tbl-border'>\n";
	while ($data = dbarray($result)) {
		echo "<tr>\n<td class='".($i% 2==0?"tbl1":"tbl2")."'><span class='comment-name'>\n";
		if ($data['user_name']) {
			echo "<a href='".BASEDIR."profile.php?lookup=".$data['comment_name']."'>".colorize_user($data['user_name'])."</a>";
		} else {
			echo $data['comment_name'];
		}
		if ($data['comment_smileys'] == "1") {
			$comment_message = parsesmileys($data['comment_message']);
		} else {
			$comment_message = $data['comment_message'];
		}
		$comment_message = nl2br(parseubb($comment_message));
		echo "</span>\n<span class='small'>".$locale['041'].showdate("longdate", $data['comment_datestamp'])."</span><br>\n";
		echo $comment_message."</td>\n</tr>\n";
		$i++;
	}

Link to comment
Share on other sites

Es labāk ieteiktu darīt tā, ka komentāri, kas pievienoti vienam rakstam tiek numurēti sākot no viens, un dzēšot numuri paliek tie paši. Lai nesanāk šāda situācija: sākumā ir trīs komentāri, un ceturtais atsaucas uz otro komentāru. Īvilais admins izdzēš pirmo komentāru, tādējādi otrais komentārs ir iepriekšējais trešais komentārs, un lietotājiem apmulsums: "Ko tas idiņš ceturtajā komentārā tur raksta?"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...