Jump to content
php.lv forumi

Kolonnu kārtošana


hackerman

Recommended Posts

Man te tāda problēma ar float. Links: http://84.237.132.214/phpf/ .

Nu doma ir tāda, ka tai kolonnai tur augšā ir bilde, bet tālāk turpinās parasta CSS tabula. Nu man ir problēmas ar pozicionēšanu. Es paskatījos dažus tutoriāļus, un uzzināju par tādu funkciju kā clear. Ar to clear to pirmo kolonnu var piedabūt normālā izskatā. Bet mēsli sākas tad, kad sāku likt vēl tās kolonnas klāt. Izmēģināju visvisādus clear, taču beigubeigās man divas kolonnas neizdevās salikt kā vajag + vēl viņas stāv zemāk kā vajedzētu. Viņām vajadzētu būt tādā augstumā, kur atrodas tā viena bilde, kura ir nomalījusies :)

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

tev ir nepareiz izkārtojums.

 

Par to labo kasti:

Lai dabūtu title virsū viņai dari apmēram tā: ieliec viņu visu vienā div`ā iekš diva norādi h1 elementu un tad nostilo viņu tā, lai tā bilde parādītos augšā labajā stūrī, tad ieliec "p" elementu (nostailo viņu, lai neduras teksts pret malām).

 

Bet nu jebkurā gadījumā Tev HTML loģika ar izkārtojumu ir nepareiza.. Ar pašreizējo kodu tev nekas nesanāks..

Link to comment
Share on other sites

Tiešām ir tik traki? :D Kas tieši? Tas CSS ?

Nu ja tā tiešām ir, tad nestrīdēšos, atdzīstu, dizaina puse nekad nav bijusi mana stiprā puse.

Bet nu iedod kādu tutoriāli, jo pamatā es visu taisīju skatoties tutoriāļos. Ja nav pareizi, tad nezinu, kur skatīties :D Nu pārskatīju dažus, apmēram "sapratu" (laikam jau nepareizi) un sāku cept visu augšā...

 

P.S. Kuru īsti tu domāji to "labo malu" ?

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Arī tā es darīju. Vispār CSS iemācījos (nu cik ta nu es viņu māku) skatoties un kopējot no citām lapām. Pirms es rakstīju, es arī meklēju citas lapas sourcēs. Vienkārši es te labu laiku pačakarējos, apnika un uzrakstīju šeit. Vispār es saprotu kā ir jādara, ja man nebūtu tās title bildītes virs tām kolonnām, tad es domāju, ka varētu uzept visu kā man vajag.

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Dari tā kā es rakstīju, lai bildītes dabūtu virs kolonnas:

 

<style>
.boxWithTitle {
background: #cdcdcd;
width: 175px;
font: normal 12px "Verdana";
}

.boxWithTitle h1 {
background: url(bilde.gif) no-repeat;
font: normal 12px "Verdana";
text-align: center;
background-position: top right;
}


.boxWithTitle p {
padding: 5px;
}
</style>
<div class="boxWithTitle">
 <h1>tituls</h1>
 <p>teksts</p>
</div>

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu jā, tutoriāļus arī vajag lasīt...

 

Eeem, a kā ar tādu reizi, kad man nevajag to title uz to bildi, bet vajag tikai pašu bildi? Pirmīt to bildi nodefinēji kā fonu tam <h1> tagam, bet ja man nevajag neko rakstīt, kā tad būtu pareizāk darīt?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...