Jump to content
php.lv forumi

Pogas pozicionešana


Sasa

Recommended Posts

ir css:

button.pvc
{
position:absolute;
left:60px;
top:17px;
BORDER-RIGHT: 1px solid;
BORDER-TOP: 1px solid;
BORDER-LEFT: 1px solid;
WIDTH: 5.407cm;
BORDER-BOTTOM: 1px solid;
HEIGHT: 0.527cm;
}

 

bet šobrīd pogas saigā līdzi monitora izšķitspējām un pārlūka loga izmēriem, bet es vēlētos uzlikt tā, lai attēlums no augšās un no kreisās puse būtu tāds, kuru izšķirspējas un loga izmēri neietekmētu!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

izmanto piemeram sho:

.nosaukums tavam <div>{
height: tev piemeroto vai (auto);
	width: tev piemeroto vai (auto);
	margin-left: auto;
	  margin-right: auto;
z-index: 1;
left: tev piemeroto vai (auto);
top: tev piemeroto vai (auto);
overflow: visible;
position: relative;
visibility: visible;
}

 

vinjsh ir drosh un varetu tev paliidzet!

Edited by skrach
Link to comment
Share on other sites

skrach ? Tu vispār problēmas būtībā iedziļinājies ?

 

Un vispār tavs CSS centrē elementu lapas vidū un pēc tam nedaudz pavirza to ņemot vērā left un top parametrus.

 

Apmeram iedziljinaajos... :)

Tuliit padomaasim..un paliidzeesim shim jaunietim!

Link to comment
Share on other sites

A kam tev vispār tāda "perversija" ?

 

savādāk man pārklājas ar šo pogu citi lapas elementi!

 

Tad kāpēc tu lieto šos ?

 

WIDTH: 5.407cm;

HEIGHT: 0.527cm

 

kaut kā tā sanāca ka ja maina pogas izmērus iekš accessa data access pagēm tad tur viss ir cm un tā arī paliku pie cm!

 

PS. var kaut kāda veidā dabūt kāda blakus esošā elementa pozīciju tad to pozīciju izmantot par atskaites punktu pozicionēšanā?

Link to comment
Share on other sites

Klau, tev vienkāršāk nebūtu pārrasktīt to html+css pilnībā no jauna, nevis izmantot līko ms access exportēto html ?

 

var kaut kāda veidā dabūt kāda blakus esošā elementa pozīciju tad to pozīciju izmantot par atskaites punktu pozicionēšanā?

 

Iespējams ir, bet vai vajag tādu marazmu ?

Link to comment
Share on other sites

Es sezu un domaju...

Labak parkode to elementu pa jaunam...

panjem pa jaunam kodu..paraksti..un uztaisi pa jaunam css kodu... ta lai height un width butu ar px... nevis...cm...

pasham buss vieglak..

bet ja kas vari neklausiities mani..jo es jau 15 stundas sezu pie kompja..un nesaprotu ko runaaju.. :)

 

P.S.

bet pameegjini pa jaunam..uzlikt kodu! :)

Link to comment
Share on other sites

to tad es saprotu..bet tapatlabak ir no nulles shito pamegjinat..vienkarshi lai taisa no nulles..un tad lai shini pasha topica prasa...paliidzibu.. ta man liekas bus vieglak..nekaa neredzot kodu paliidzeet.. jo mes tachu redzam tikai css kodu... bet varbut vaina ir pahsa html koda..

Link to comment
Share on other sites

fiksēta man jau īstenība tagad ir, bet vajag, lai tā fiksētā pozicionēšana mainītos līdzi dažiem ietekmējošiem faktoriem!

 

tā pārklāšanās sanāk tā ka man vienam elementam platums ir 100% un pie loga izmēra maiņas tas elements aizņem visu loga platumu, bet tā poga palike to attālumu no malām un tādejādi tiem elementiek kuri uz 100% pienāk tuvāk un tas elements ar fiksēto pozīciju pārklājas pāri! kaut kā tā sanāk!

 

edit:

skrach, kas gan var nabūt html pareizi man tik vajag vienu elemtu nopozicinēt pārējais html's man ir ok (pēc maniem mēriem).

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka, ja tu liksi position:absolute; top:0px; left:0px; tad elements pie dajebkādas ekrāna izšķirtspējas būs augšējā kreisajā stūrī! Ko tev vēl vajag?

 

EDIT: Man šķiet nav gudri, daļu lapas taisīt staipīgu un daļu fiksētu.

Edited by marcis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...