Jump to content
php.lv forumi

sesion problēma


DMG

Recommended Posts

Vienmēr esmu taisījis sesion pēc tāda principa kā te rakstīts http://www.w3schools.com/php/php_sessions.asp

Bet nu mēģinu tagad izveidot dokumentu ar utf-8 un nekādi nespēju vairs palaist sesion. Kods piemēram:

<?php session_start(); ?>

 

<html>

<body>

 

</body>

</html>

 

Un dabuju ārā Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent

Kāds nezina kapēc tā un kapēc tieši ja dokuments ir utf-8 ?

 

Starp citu izmeklējos googli arī un redzu visu laiku atbildēs ka jānomaina failu tipu uz Ascii, bet man vajag lai viš būtu utf-8. Ir kādas idejas ?

Link to comment
Share on other sites

Viss tam kas saprot visu šo lietu! Un izlaisju gan, bet vienalga nesaprotu kā atrisināt! Tur bija rasktīts par lietām ja heders sūtīts pēc html koda bet manā gadijumā sūtu visu pirms html koda tad kur tā problēma ?

Link to comment
Share on other sites

Lab lab es laikam sapratu, bet kā tad vienalga viņu atrisina?

Viens veids skatos ka ja sākumā izveido php dokumentu kurā sākumā ir sesion un velāk iekļauj tad to utf-8 dokumentu.

Tad sanāk vienā failā to nekādi nedabūt iekšā?

Link to comment
Share on other sites

palasi tajaa linkaa par utf-8 un BOM

jeb nokachaa notepad++ vai (notepad2 un izveelies File > enconding > utf-8)

 

tieshaam slinkums izlasiit?

 

ja veel nesanaak, tad atmet programmeeshanai ar roku.

vai airii nekodee utf-8 enkodingaa :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Ok tavā gadījumā tev nav ko darīt forumos - pateikt ej lasi es ar māku! Visu es tur izlasīju par

Vieglās zāles - Output buffering.

Es tikai prasīju vai vieglāk nevar? Ok es atmetu programmēšanu...

Edited by DMG
Link to comment
Share on other sites

tu laikam lasiit nemaaki.

taatad,,, nokachaajam netaa notepad2

uztaisaam jaunu teksta dokumentu (ceru ka tu zini kaa to taisa)

tad paarsaucam sho dokumentu kaa mums vaig. piem superskripts.php

atveram sho failu ar notepad2 un izveelies File > enconding > utf-8

tad rakstaam

<?php session_start(); ?>

<html>
<body>

</body>
</html>

un kljuudai vairs nevajadzeetu buut.

 

PS. DMG - nenjem ljaunaa, bet tu esi kaa bots. tev saka ka jaadara tas, bet tu tik pa savam atmet ka esi bots ..... ir jaagrib kko izlasiit un IZDARIIT nevis bljaut ka te neko nemaak.

 

PSS. output buffering nav atbilde tavaa gadiijumaa

PSSS. http://lv.wikipedia.org/wiki/UTF-8

Link to comment
Share on other sites

Man laikam tur bija jāuzmin kuru tieši atbildi tu domā :) Kā bubu saka no kafijas biezumiem nemāku zīlēt. (Pareiz Bubu citēju?)

P.S "Ok es atmetu programmēšanu..." nozīmēja ka tas būs drausmīgi ilgi, jo notepad2 izstrādātāji jau tabus nemācēja uztaisīt. (Piedo par problēmām kas tev radās ar šo tekstu) Lai gan arī tas kādus 100 dokumentus nekoriģēt man nepalīdzētu :? Eh nu neko!

P.S.S neapvainojies bet nu beidz runāt no augšas :) Uzreiz varēji pateikt par notepad2 :) Tajā manuāli pat negribu vel reiz meklēt kurā vietā man tur bija pēc tavām domām pēkšņi jāierauga linku uz vel kurieni, lai sapratu ka notepad2 ir atbilde! Jēzus vai tiešm mūsdienās neviens nemāk runāt vienkāršā valodā?

Vis saprotamāk runā sev līdzīgais ar sev līdzīgo un tu runā tieši tā!

 

P.S.S.S Skatos ka man radās vel problēma. Izvadot tekstu no mysql rodas ķeburi. Tas laikam saistīts ar to ka iepriekš dokuments kas saglabāja viņus bija Ascii kodējumā. Jautājums būtu to var kaut kā izlabot , lai nebūtu jādzēš šos tekstus ārā?

Edited by DMG
Link to comment
Share on other sites

tu esi bots. un ar lasiishanu tev ar pashvaki .... tajaa linkaa, ko bubu iedeva, ir aprakstiiti vairaaki gadiijumi.

 

un par db - tev ur dati staav citaa kodeejumaa, respektiivi tos datus kas db ir vajag paarkonverteet uz utf-8

veel ir taada lieta kaa iconv

 

kam tev peekshnji vajag uz utf-8 ?

 

un 100 dokumenti ... tad jau tev tur mega projekts.

 

projektu saakuma izplaano un tar raksta, nevis raksta un tad domaa ....

Link to comment
Share on other sites

Da manis pēc uzskati mani par skriptu, kodu, botu ko vēlies. Man nav žaēl :)

 

Tātad nenovirzīsimies no jautājuma!

 

Un kā tad pār konvertē? Pastāsti vairāk par to, jo man kad apskatos ierakstus jau rāda:

 

ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=24 DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_unicode_ci;

 

Un jā apskatijos to iconv - tikai nav īsti gudri viņu ielikt ja pārējais viss teksts ko pievienošu būs jau utf-8 kodējumā.

Edited by DMG
Link to comment
Share on other sites

tapeec esoshais teksts, kas ir db, jaadabuu uz uft-8 - kaa izdariit neprasi. ja negribi vai nevari dabuut vinjus uz utf-8, tad samaksaa kaadam kas to izdariis, vai dari pats un prasi konkreetas lietas ja nesanaak. +iistie vechi backupus netaisa .. :)

ieskau izmantot search iespeeju

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...