Jump to content
php.lv forumi

Kā uzlikt lai uz mājas servera atrāda errorus no Apache loga


Wuu

Recommended Posts

Kā uzlikt lai uz mājas servera atrāda errorus no Apache loga?

Man kādreiz visu laiku rādija ,bet tagad nē :( Tik izmet baltu lapu tāpec nav ērti meklēt kas noticis jāver tas error log fails pa jaunu visu laiku :)

 

plus

mysql_query("insert into prototips VALUES (0, NOW(), /''.$text.'/');");

Šis ir pareizākais veids?

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Lai redzētu errorus iekš php.ini uzliec display_errors = on

 

Un php sākumā sākumā: error_reporting (E_ALL | E_STRICT);

 

Tev ir sintakses kļūda querijam, un es daru šādi:

 

mysql_query('INSERT INTO prototips SET smth = "0", time=NOW(), info = "'.$text.'" ');

 

Daudz ērtāk veikt izmaiņas datubāzei un ir skaidri redzams kādas vērtibas tiek updeitotas. + apskaties, vai tur kur ir 0 nav labāk izmantot defaulto value.

Link to comment
Share on other sites

Heh, iesaku palasīt mysql manuāli dev.mysql.com

 

Bet iepriekšējā postā, es nedomāju, ka tu meiģini insertot value auto increment laukam.

 

Kopā jabūt šādi:

create table prototips (ID int unsigned not null auto_increment primary key, `timestamp` TIMESTAMP, img varchar(50));

mysql_query('INSERT INTO prototips , `timestamp`= NOW(), img = "'.$img.'" ');

Starp citu, ja tu glabā linku uz bildi, tad lieto labāk varchar(garums max pielaujamais). Bet, ja tu vēlies tajā img laukā likt iekšā bildi, tad iesaku rūpīgi pārdomat un glabāt tikai linku, vai vislabāk tikai nosaukumu.

Iesaku arī pārdomāt vai timestamp laukam atstāt nosaukumu timestamp, tas ir rezervētais nosaukums un nozīmē, ka visos querijos, lai izmantotu tev vajadzēs viņu likt apastrofos(`).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man tā pieredze nav liela.

TOmēr man arī sākumā errorus nerādīja nekādus nu tajā it kā debugošanas režīmā. NOmainīju teksta formātu uz UTF-8 sāka uzrādīt visas kļūdas.

Bez nekādas error report mainīšanas php.ini failā man gan ir Wamp 2.0.

Ja ne par tēmu, tad sorry:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...