Jump to content
php.lv forumi

IE 5.0 nekorekti attēlo lapu


janka

Recommended Posts

es jau te vienreiz iemetu līdzīgu saiti http://janks.good.lv/projekti/dizz/55/ , bet tagad problēma ir cita. proti, IE 5.0 lapu rāda galīgi greizi, visu laiku to rauj uz leju, kā tikai pieskaras augšpuses izvēlnes linkiem. IE 5.0 laikam vēl nebija pilnā css2 atbalsta, bet šāda uzvedība tomēr tracina. ko teiks apmeklētāji? :)

 

kā jums liekas, vai ir iespējams kaut ko darīt, lai to novērstu?

Link to comment
Share on other sites

Iespējams kaut ko darīt ir vienmēr.

 

Divas dienas atpakaļ viens cilvēks par ko līdzīgu jau bļaustījās IRCā, apskatījos atradu kļudas, tagad viss iet.

 

Tajā gadījumā kļūdu izraisīja nez kapēc JavaScripts kaut arī netika izmantots, bet izmetām arā <script>...</script> un viss aizgāja.

 

Vēl tur bija ar stiliem nekārtības, IE 5.0, ja tu nodefinē iekš body ka fontu lielums būs piem 10px, tad <p> no tā neiespaidosies, tā arī bija viena no problēmām.

 

Šobrīd man darbā nav elektrības, tāpēc nevaru atvert tavu lapu ar IE 5.0, vēlāk pēc 16:00 apskatīšos, ja sanāks laiks pakomentēšu.

Link to comment
Share on other sites

oki, bija pāris validācijas kļūdas, ko centos novērst. tomēr tā arī netiku gudrs, kāpēc XHTML 1.1 nepatīk

<p>...</p><blockquote>blabla<br />blabla</blockquote><p>...</p>

, tāpāt arī kaut kādas problēmas ar linku sadaļu. taču tas droši vien galvenās problēmas risināšanā nav TIK būtiski, jo pats index fails ir valīds un CSS lapa arī.

 

jā, protams, ka es to pārkodēšu, jo negribu, lai būtu jāliek uzraksts "ieteicams IE 5.5 un augstāk" vai arī "skatīt tikai ar normāliem pārlūkiem". gribas tikai redzēt, ko esmu darījis nepareizi.

 

ja jums ir kādas idejas par gļukiem un nekorektu kodu, lūdzu, dariet to zināmu. (nu, vismaz nekādu <script> man tur nav...)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...