Jump to content
php.lv forumi

Jurisdikcija


Recommended Posts

Tāda lieta. Man ir reģistrēts sia, un es vēlētos saviem pašreizējiem klientiem piedāvāt pakalpojumu hostings. Man ir iegādāts servers + uzinstalizēju pats windows server 2003 + plesku. Diemžēl plesk man ir bez licenzes. VAi kāds nezin juridisko pusi par hostingu programatūru? internetā meklēju, bet tur nevar tieši atrast, ko es vēlos. tātad kopsavilkums. Vai es varu taisīt hostingu ar nelicezētu plesk programaturu?

Edited by ivarssss
Link to comment
Share on other sites

Tur nav nekāda sakara ar siām, ne-siām, hostinigem vai nehostingiem.

Nelicenzētas programmas lietošana (lai tas būtu Windows, Photoshop vai Words) ir pret noteikumiem (uz robežas ar likuma pārkāpšanu). Aptuveni tāpat kā braukšana trolejbusā bez biļetes.

Taisīt ta tu to hostingu vari, tikai vari gaidīt soda naudas vai citas sankcijas, ja attiecīgās iestādes par to uzzinās.

Link to comment
Share on other sites

Tur nav nekāda sakara ar siām, ne-siām, hostinigem vai nehostingiem.

Nelicenzētas programmas lietošana (lai tas būtu Windows, Photoshop vai Words) ir pret noteikumiem (uz robežas ar likuma pārkāpšanu). Aptuveni tāpat kā braukšana trolejbusā bez biļetes.

Taisīt ta tu to hostingu vari, tikai vari gaidīt soda naudas vai citas sankcijas, ja attiecīgās iestādes par to uzzinās.

Kādā veidā viņas to var uzzināt? un vai VID KATRU HOSTOTĀJU tragad pārbauda?

Edited by ivarssss
Link to comment
Share on other sites

Kādā veidā viņas to var uzzināt?

 

Pieņemsim, tikai pieņemsim, ka šajā forumā kādreiz ieskatās vēl kādas hostinga firmas pārstāvis. Viņam šķiet, ka pirātisku programmatūru lietotāji (līdzīgi kā nodokļu nemaksātāji, utt.) grauj godīgu konkurenci (nerunājot par ideju kā tādu vispār kaut ko hostot uz Windows). Viņš ņem un apskatās lietotāja ivarsss pēdējos postus. Izrādās, ivarsss nesen reģistrējis kādu .com domainu. No tā var secināt, ka, Ivars, iespējams, pārstāv SIA SalviNET, kas, saskaņā ar UR datiem, nodarbojas ar "interneta pakalpojumu sniegšanu". Tad nu hostinga pārstāvis sūta VIDam vēstuli, kurā aprakstītas augstākminētās darbības, un izteiktas aizdomas par to, ka kāds SIA nodarbojas ar pirātismu.

 

Jautājumi?

 

P.S.

Jurisdikcija raksta ar s.

Link to comment
Share on other sites

Pieņemsim, tikai pieņemsim, ka šajā forumā kādreiz ieskatās vēl kādas hostinga firmas pārstāvis. Viņam šķiet, ka pirātisku programmatūru lietotāji (līdzīgi kā nodokļu nemaksātāji, utt.) grauj godīgu konkurenci (nerunājot par ideju kā tādu vispār kaut ko hostot uz Windows). Viņš ņem un apskatās lietotāja ivarsss pēdējos postus. Izrādās, ivarsss nesen reģistrējis kādu .com domainu. No tā var secināt, ka, Ivars, iespējams, pārstāv SIA SalviNET, kas, saskaņā ar UR datiem, nodarbojas ar "interneta pakalpojumu sniegšanu". Tad nu hostinga pārstāvis sūta VIDam vēstuli, kurā aprakstītas augstākminētās darbības, un izteiktas aizdomas par to, ka kāds SIA nodarbojas ar pirātismu.

 

Jautājumi?

 

P.S.

Jurisdikcija raksta ar s.

kādēl piemērs tieši ar salvinetu?

paldies zigi. es jau vēlējos rediģēt virsrakstu!

Link to comment
Share on other sites

Salvinets parādījās kaut kur pie whois ierakstiem. Bet neņem to piemēru tik nopietni!

Paldies tev zigi! tu gan esi čalis. Liels paldies. BEt tagad ļoti stulbs jautājums!

Linuxs ir bezmaksas sistēma? viņai nevajag iegādāties kādu licenzi?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...