Jump to content
php.lv forumi

Video karte


Freaky

Recommended Posts

Tātad, es nopirku video karti, kurai ir vajadzīgs PCI-e slots un biju 100% pārliecināts, ka manai pamatplatei ir PCI-e slots, bet kā izrādās esmu SMAGI kļūdijies un man ir tikai AGP slots.

Manā skatījumā man ir 2 iespējas:

 

- Iet un apmainīt pret AGP slota video karti. (Manuprāt sliktākais variants, jo cik esmu dzirdējis PCI-e slots esot ātrāks.)

- Nopirkt jaunu pamatplati ar PCI-e slotu. (Ar to varētu rasties dažādas savietojamības problēmas [RAM, Ventilātors utt.])

 

Es gribēju uzzināt vai ir kāda cita iespēja, kā sev pievienot PCI-e slotu pie savas pamatplates(mātes plates) vai arī kādā citā veidā pārveidot savu AGP, vai parasto PCI slotu, par visvareno PCI-e slotu?

Link to comment
Share on other sites

Tur ir otrādi - pārēja no PCI-E slota uz AGP slota videokarti. Tb PCI-E mātesplatei ļauj iespraust AGP videokarti.

 

Taču ar ko līdzīga iespēja (AGP uz PCI-E konvertors) būtu labāka par tavu pirmo? Tāpat nedabūsi savu "ātro" PCI-E ātrumu, jo visi dati tiks grūsti caur AGP slotu.

Dabūsi tikai savietojamības problēmas vēl..

Link to comment
Share on other sites

reaalaa situaacija ir taada, ka agp kartes jau vairs nav tik viegli dabuut. atkariibaa cik jaudiiga tev ir taa video karte.

pamatplati mainot buus jaamaina CPU, RAM. +veel jaapaarinstalee windows.

vienkaarshaak buus apmainiit pret kaadu agp video karti.

Link to comment
Share on other sites

Ak tad būs arī windows jāpārinstalē?!

Nē, tas nenotiks :)

Tātad es braucu uz centru lūgt, lai maina pret AGP slotīgo karti.

 

Šajā gadījumā man ir Asus EN8600GT. Ir kāda iespēja, ka tiks iedotā tāda pati ar AGP slotu?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...