Jump to content
php.lv forumi

Domēna no nic.lv, kad būs pilnigā manā ricibā?


Guga

Recommended Posts

Nopirku vakar domēnu no nic.lv pēc problēmaam ar no.lv ! Lainu kā mans jautājums atkal būs lidzīs ! E-mails saka šo ''Jusu domena registracijas pieprasijums ir sanemts.

Tas tiks apstradats 3 darba dienu laika.'' vai tas nozimee ka peec taam 3 dienaam man buus pilniigi pieeja tai domēnai un es vinju vereshu palaist uz hostinga vai parsutiit uz cisu DNS serveri , jo maksājis veel neko neesmu, vai peec tam vinji man atsutiis maksajumu un tad tikai pēc maksājuma man vinja buus pieejama??? Man tiešam vajadzētu zināt nekad vēl nesmu nopircis LV domeenu , pagajusho nedelju meginaaju ar no.lv tie man atteica jo neapstiprinaaja velaak manu izveleto domenas vardu, tagad veel meginu dabuut atpakalj savus 7 LS! Lain nu kaa esmu un veel joprojaam lietoju godaddy kontu , tur viss notiek minušu laikā, tapēc man nava skaidrības par šo LV bremzēšanu!

 

 

Paldies jau iepriekš!

Edited by Guga
Link to comment
Share on other sites

Nic.Lv jau sen pastāv problēma ka jamiuem nav normāla Web piekļuve!

 

Pirms pāris gadiem pat bija tā ka jebkurš cilvēks uzrakstot pieklājīgu vēstuli varēja nocelt domeinu kādai zināmai lapai kaut vai!

 

Nu bet neko darīt, :( Monopol-uzņēmums nic.lv ir tāds!

 

Es tik zinu ka viņiem pastāv tāda lieta ka domeinu aizsišana, vai reģistrācija - Tad lapā parādās - domain reserved, vai k-kaa taa! Un taga ka es beigu beigas gribesu vinju pirkt, ka es viniem izskaidrosu ka esmu tas kas rezervējis!?

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris gadiem pat bija tā ka jebkurš cilvēks uzrakstot pieklājīgu vēstuli varēja nocelt domeinu kādai zināmai lapai kaut vai!

 

Tā man liekas arī īsti nav. Viņi pēc katra pieprasījuma atsūta pārbaudes vēstuli. Ja tu būsu feikojis adresi, tad pārbaudes vēstuli nesaņemsi un apstiprināt nevarēsi. Bet rakstot šo, sapratu, ka tak ir iespējams nofeikot pārbaudes vēstuli arī - viņas tak visas daudz maz vienādas. :)

Link to comment
Share on other sites

Guga, domēns būs Tavā rīcībā uzreiz, kā DNS administrators atsūtīs apstiprinājumu, ka domēns Tev tiešām piešķirts. Domāju, ka tas būs jau šorīt. Rēķins pienāks vēlāk, bet darboties varēsi jau uzreiz ar savu domēnu. Vajadzēja uzreiz pieteikt zonas deleģēšanu uz saviem DNS serveriem, ja to neizdarīji, tad būs jāraksta e-pasts, kuru arī domājams pa šo dienu izskatīs.

 

andrisp, nofeikot var ja neesi norādījis SPF ierakstu savam pasta serverim. Ja ir SPF, tad tas jau ir daudz sarežģītāk.

Edited by Aleksejs
Link to comment
Share on other sites

Guga, domēns būs Tavā rīcībā uzreiz, kā DNS administrators atsūtīs apstiprinājumu, ka domēns Tev tiešām piešķirts. Domāju, ka tas būs jau šorīt. Rēķins pienāks vēlāk, bet darboties varēsi jau uzreiz ar savu domēnu. Vajadzēja uzreiz pieteikt zonas deleģēšanu uz saviem DNS serveriem, ja to neizdarīji, tad būs jāraksta e-pasts, kuru arī domājams pa šo dienu izskatīs.

 

andrisp, nofeikot var ja neesi norādījis SPF ierakstu savam pasta serverim. Ja ir SPF, tad tas jau ir daudz sarežģītāk.

 

Paldies Aleksej! Man lūdzu būtu velviens jautajums sakarā ar to pašu tēmu!

 

sanjeemu sho!

 

Ar so apstiprinam, ka Jusu izveletais ".lv" domens ir rezervets

 

Ja pieteikuma forma domenam ir noradita tehniska informacija,

domens tiek aktivizets no si e-pasta sanemsanas briza.

Cik noprotu domēna ir jau manā ricibā bet ko tagad isti darīt kādu e-mailu īsti rakstīt un ko tieši noradīt , mans hostings in godaddy!

 

 

Aleksej lūdzu tavu palīdzību velreiz, kas man īsti vinjiem janorāda e-mailā ?

 

 

Paldies jau iepriekš!

 

ar cieņu Guga!

Link to comment
Share on other sites

Hostētāja IP adresi (godaddy hostinga panelī gan jau ka ir izvadīts kaut kur)

Ja es nemaldos, tad DNS pārvaldīšanu iekš godaddy ir jāpērk vai arī jāpērk domēns no viņiem.

Es nezinu vai tev vajag čakaru, ērtāk jau DNS adminiem aizmeilot un visu samainīs bezmaksas... vai arī lai uzliek * uz godaddy hostinga IP.

Vēlāk atliks tikai mapot godaddy CPanelī web-rootus uz subdomeiniem.

Link to comment
Share on other sites

Hostētāja IP adresi (godaddy hostinga panelī gan jau ka ir izvadīts kaut kur)

Ja es nemaldos, tad DNS pārvaldīšanu iekš godaddy ir jāpērk vai arī jāpērk domēns no viņiem.

Es nezinu vai tev vajag čakaru, ērtāk jau DNS adminiem aizmeilot un visu samainīs bezmaksas... vai arī lai uzliek * uz godaddy hostinga IP.

Vēlāk atliks tikai mapot godaddy CPanelī web-rootus uz subdomeiniem.

 

Es esmu apmulsis kapēc man nava Cpanelis nic.lv ? Kur ir mans domēns tad varētu es pats vinju pointot uz manu hostingu, vai tad viņi nepieškir paneli, kā piemeram godady dara to ?

 

 

Es nezinu vai tev vajag čakaru, ērtāk jau DNS adminiem aizmeilot un visu samainīs bezmaksas... vai arī lai uzliek * uz godaddy hostinga IP.
Tieši to jau es ari velos izdarīt, kādu tieši info viņim vajadzētu znāt?

 

vai ar šo būtu pietiekami:

 

Server IP Address: (te es redzu IP)

DNS Name Servers: ( šeit es redzu divis serverus) vai abi jaiekljauj?

 

 

 

 

Paldies

 

Guga

Edited by Guga
Link to comment
Share on other sites

Nē, nepiešķir nekādus paneļus, jau pāris reizes tas Tev tika teikts :)

sūti e-pastu uz [email protected] (nav 100% pārliecības par e-pastu, viņu lapā var konkretizēt), piemēram, "norādiet IP adresi domeinam.lv un subdomeinam www uz 1.1.1.1 un MX ierakstus uz 2.2.2.2".

 

Vai ja attiecīgi dns serveri ir pieejami godaddy, tad tos divus.

 

Upd: Jā tos divus DNS servers "Norādiet manam domeinam.lv, lūdzu, dns serverus. Primārais - 1.1.1.1 vai ns1.goddady.com, Sekundārais - 2.2.2.2"

Edited by Kristabs
Link to comment
Share on other sites

Nē, nepiešķir nekādus paneļus, jau pāris reizes tas Tev tika teikts :)

sūti e-pastu uz [email protected] (nav 100% pārliecības par e-pastu, viņu lapā var konkretizēt), piemēram, "norādiet IP adresi domeinam.lv un subdomeinam www uz 1.1.1.1 un MX ierakstus uz 2.2.2.2".

 

Vai ja attiecīgi dns serveri ir pieejami godaddy, tad tos divus.

 

Upd: Jā tos divus DNS servers "Norādiet manam domeinam.lv, lūdzu, dns serverus. Primārais - 1.1.1.1 vai ns1.goddady.com, Sekundārais - 2.2.2.2"

 

Paldies vēlreiz , jūsu palīdziba nu dien tiek novertēta :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...