Jump to content
php.lv forumi

Esmu piemirsis


Wuu

Recommended Posts

kā lai es php echo codā ielieku " <--pēdiņas?

 

onMouseout="delayhidetip()"

 

man vajag lai html codā būtu redzamas pēdiņas ,jo ar ' nestrādā man js events?

 

Pēdējais jautājums un ķeršos pie manuāla atkal :)

Link to comment
Share on other sites

Senx!

 

Bet kā būs pareizāk un "ātrāk" izvadīt echo?

 

1. echo " mmm" $xxx "ttt";

 

2. echo " mmm $xxx ttt";

 

3.echo " mmm".$xxx."ttt";

 

un man liekas ka tur vel bija varianti ,bet īsti neatceros ... cik atmiņa min 1 variants strādāja ātrāk nekā 2 kā tur īsti ir! Kaut kur to lasīju :(

Link to comment
Share on other sites

hmm, tu vispār testēji savus variantus? 1ais nestrādā.

 

Ātrākais variants un kuru es arī defaultā izmantoju rakstot kodu ir echo 'teksts ',$mainigais,' teksts';

 

Vienas pēdiņas tāpēc, ka starp viņām netiek meklēti mainīgie, kamēr starp " tiek meklēts vai ir mainīgie un šim procesam patērēts ilgāks laiks.

Un komati apkārt mainīgajam nozīmē, ka php izvadīs mainīgo uzreiz nemeiģinot viņu apvienot ar citu mainīgo. Tas gan darbojas tikai echo gadījumā.

Edited by Lynx
Link to comment
Share on other sites

Šajā topikā tas ir izdiskutēts tepat mūsu forumos: http://php.lv/f/index.php?showtopic=8096, tas tālāk aizved uz: http://reinholdweber.com/?p=3

 

Protams, ir jāskatās vai pēkšņi pārakstīt visu savu kodu izmantojot effektīvākas metodes ir izdevīgāk, jo ātrdarbības pieaugums ir mazs. Bet ļoti lieliem projektiem ieguldītās cilvēka darba stundas noteikti atmaksājas procesora noslodzes stundu samazināšanā. Bet rakstot no 0 es ievēroju praktiski visus šos te principus.

 

Kaut kur arī redzēju labu tabulāru salīdzinājumu, kur bija veikti uz vairākām mašīnām dažādi testi un vilkts ārā vidējais laiks un parādīts procentuālais uzlabojums izpildes ātrumā starp katru metodi.

Link to comment
Share on other sites

" <-- Nekaadi nevaretu stradat atrak, jo pati funkcija izpilda taadaa fraazee ieklautus mainigos visus /n u.t.t.. :)

 

' <-- Shitais vnk.. izpilda tekstu kas ir... un neko neapstraadaa! :)

 

Sito stelliiti paC papeetiiju un izpratu, jo te pat pirms pusgada mani sini foruma apnjirdza ka isti nezinaju kuras pedinjas nozime ko! :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...