Jump to content
php.lv forumi

par checkbox


ezs

Recommended Posts

teiksim man ir vairāki checkbox kuri pieliekas automaatiski atlasot datus no Db mans jautājums varbūt ir diezgan dumjš, bet tā tiešām ir lieta kuru es nezinu.

 

tatad jautājums:

kā lai piešķir katram vērtību teiksim es vēlos uztaisīt formu kura ar SQL DELATE f-ciju dzēš datus ārā no db ok piešķirt katram checkbox katra ieraxta vērību vel māku, bet kā lai uzraxta kodu kurš nodektē kurš checkbox ir ieķeksēts kurš nav & teiksim dzēš vai dara tur sazin ko ar tiem datiem kuri ir ieķeksēti

Link to comment
Share on other sites

<?
 Function writeChecked($SelectValue,$OurValue) {
     If ($SelectValue==$OurValue) {
         Return "checked";
     }
 }
?>
<FORM METHOD="post" ACTION="<? echo $PHP_SELF?>">
<INPUT TYPE="checkbox" NAME="boksis"   VALUE="1" <?=writeChecked("1", $boksis);?>> 
<INPUT TYPE="submit" NAME="btnSubmit"  VALUE="ok">
</form>
<?
if ($boksis == 0)
{
 echo "Nav iechekots";
}
else
{
echo "Ir iechekots";
}
?>

 

vajadzētu strādāt

Edited by trinklins
Link to comment
Share on other sites

sakarā ar to, ka nosūtās tikai ie chekboxi, kas ir nochekoti, vari veidot arī šādu konstrukciju:

$vaicajums = "DELETE FROM tabula WHERE ":
for each $boksis in $_REQUEST['boksis'] { //ceru, ka FOR sintakse pareiza
$vaicajums .= "id =  $boksis OR ";
}
$vaicajums .= '1 < 0'  //shitas vienmeer nepatiess - vienkaarshi pielikts klaat, lai nevajadzeetu to OR mest aaraa.

Un ņemot vērā trinklina ieteikto kodu, forma izskatās aptuveni šāda:

<FORM METHOD="post" ACTION="<? echo $PHP_SELF?>">
<? while($rinda = mysql_fetch_assoc($rezultats)){ ?>
<INPUT TYPE="checkbox" NAME="boksis[<?=$rinda['id']?>]"   VALUE="<?=$rinda['id']?>" <?=writeChecked("1", $boksis);?>>
<INPUT TYPE="submit" NAME="btnSubmit"  VALUE="ok">
</form>

Link to comment
Share on other sites

daudz optimālāks veids:

 

echo '<input type="checkbox" name="to_del[]" value="'.$mysql_atgriezts['id'].'" />';

 

pie dzēšanas:

if (isset($_POST['to_del']))

mysql_query("DELETE FROM tabula WHERE `id` IN(".join(',',$_POST['to_del']).")");

 

kaut kur jau bija apspriests

Link to comment
Share on other sites

Varbuut, ka kauko nesapratu, bet checkboxam value var buut tikai true vai false (iekjexeec vai nee) un lai identificeetu kursh ir kursh checkbox - jaasagjeneree attieciigi name peec kura var saprast kas jaadara attieciigo mainiigo sanjemot skriptaa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...