Jump to content
php.lv forumi

CMS teksta editors


astere

Recommended Posts

GREY .. tavi vārdi Dieva ausī :P .. man tas pats sanāca ar viena uzņēmuma sekretāri, biju smuki sataisījis , iemāciju teksta ievadi un t.t... nesen iegāju tajā mājas lapā .. man tur nav vairs vēlēšanās iet iekšā :)

 

Tākā googlē nevarēju atrast parauga veida info (atradu tikai pasūdīgu info...) par fckeditor pieslēgšanu, lai ierakstus skatās iekš DB , tad šeit neliels koda paraugs, ja kāds sapratīs ir ok, jo šo to padzēsu... :

 

<?php

if ($_POST['submit_form'] == 1) {

$data = mysql_real_escape_string(trim($_POST['fcktext']));

$res = mysql_query("UPDATE teksts SET title = '".$data."' WHERE assoc = 'par2' and lid='".$_SESSION['lid']."' ");

if (!$res)

die("o_0 ");

}

include_once "editors/fckeditor.php";

?>

<body>

<form action="index.php?xxx=0&lid=<?= "".$_GET['lid']."" ?>" method="post">

<?php

$query = mysql_query("SELECT title FROM teksts WHERE assoc = 'par2' and lid='".$_SESSION['lid']."' ");

$data = mysql_fetch_array($query);

?>

<input type="hidden" name="submit_form" value="1" />

 

neaizmirstam izveidot failu kurā ir konekcija + pašu datubāzi, manā gadījumā 3 valodās (lid) , konkrētais ieraksts kas ies uz labošanu- par3, un paša tabula ir- teksts

Edited by astere
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu es saprotu, ka Grey_Wolf un astere nevar iedomāties uzņēmumu bez PR nodaļas... :D :D :D

Bet ticiet vai nē - visbiežāk darbība atjaunot lapu tiek uzticēta tieši sekretārei ;)

Ir jau arī tajos redaktoros iespēja definēt stilus uun ierobežot izmantojamo krāsu gammu. Bez tam - kurš liedz PHP pusē veikt "data sanitation"? :)

Link to comment
Share on other sites

saskāros ar nelieli kļūmīti iekš fck, izveidojot attiecīgi tekstu un saliekot visus stilus un t.t. sākumā viss ir ok , problēmas sākas kad saglabāju iekš datu bāzes,un cenšos dabūt ārā... paraugs kā tiek saglabāts datubāzē ir te:

<p align=\"right\">e-pasts: <a href=\"mailto:fds@wer\">[email protected]</a></p>

, bet tas man nekādīgi neder, jo formatēšanas laikā sleši netiek izmantoti, man vajadzīgs, lai saglabā bez slešiem, respektīvi šādā veidā:

<p align="right">e-pasts: <a href="mailto:fds@wer">[email protected]</a></p>

kādā veidā to panākt? Vai to iespējams izdarīt vienkārši paeditojot fck failus, ja jā tad kurus tieši, viņu tur ir daudz un lielākas fails sver ~200 un tādā meklēt tiešām nav vēlēšanās :( . Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

atslēdzu un viss tagad ir OK, bet tagad parādās jautājums: kā tiks iespaidota darbība pārējām mājas lapām, ja šī funkcija ir izslēgta? Neesmu nekāds profiņš, bet reizēm labāk ir uzdot stulbus jautājums nevis klusēt un pēc laika smagi nomudīties...

; Magic quotes for incoming GET/POST/Cookie data.

 

P.S. Nevainoju aplikāciju, vienk, laikās, ka kautko esmu palaidis garām.

Edited by astere
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...