Jump to content
php.lv forumi

CMS teksta editors


astere

Recommended Posts

Sveicināti, taisu nelielu saitu vienam paziņam, saits kā tāds ir gatavs, viss 100% balstīts uz php+mysql+css, lai nebūtu ķēpa iekš phpmyadmin ar teksta ievadi ir nepieciešams neliels teksta redaktors no administrācijas kontrolpaneļa, apskatījos no gatavajiem variantiem: TinyMCE un widgEditor , itkā jau viss ir smuki, bet tas ir līdz brīdim, kamēr nesāk veidot tabulas .. nezinu kāpēc, bet pie pirmā saita, kuru taisu bez tabulām, nav vēlesanās, ka pēc informācijas ievades sourcē rēgojas <table .... > , varbūt kāds zin kādu vienkāršu editoru, kas varētu atbilst manām prasībām? Visi teksti tiek glabāti noteiktā tabulā kur sadalījums ir: id|valoda|mainigais|teksts , pieprasījums pēc teksta iet caur valodu (LV;RU;ENG) un mainīgo. ja gadījumā esmu kautko uzrakstījis ne tā tad neļaunojaties :) . Paldies

Edited by astere
Link to comment
Share on other sites

NJā, papētot arī maksas produktus, visur kur vajag izmantot tabulas tās arī izmanto .. Tom, pec testa pasaki kā gāja, manā skatījumā redaktors nedaudz pārsātināts ar funkcijām un pie zema bandwidtha var negribīgi lādēties , bet tā jau smuks un sver ap megabaitu - vienk, lai visu pielāgotu un pārtaisītu ... hmm .. nekas nav neiespējams :)

Link to comment
Share on other sites

vakarnakt papētiju un pamēģināju dažus izmantot - godīgi ne visai, jo pasmagi un nav tik vienkārši ieintegrēt, ja arī ieintegrē tad jātaisa atsevišks kods, kas ļauj ierakstus veikt konkrētā tabulā , vārdu sakot, šodien pēc darba vēl dažus paskatīšos un ja neko prātīgu neatradīšu tad pa brīvdienām uztaisīšu nelielu cms priekš sevis - zinu, ka noderēs ne tikai šajā lapelē ... no visiem editoriem- maziņš izskatījās Whizzywig , bet tur kautkāda problēma ar datu nosūti - samiegojies neiebraucu kas un kā , bet izmērs gan patika. Lab, vakarā ziņošu kas un kā .

Link to comment
Share on other sites

Bet ja cilvēkam nesanakā integrēt nokačāto editoru :)

lai liek <textarea> nopumpee FrontPage uztaisa News un panjem Sourci..

 

Vai lai paludz man es bez nekadam atrunam palidzesu uztaisit editoru ar bbkodu kaut.. - man loti patik izpalidzet :D ...

Link to comment
Share on other sites

principā palieku pie fckeditor , izdevās iedeāli uztaisīt, lai sadarbotos ar esošo datubāzi arī valodu pārslēgšanas laikā, tagad ņemu nost visu, kas nav vajadzīgs un partaisu kodu. Paldies visiem par palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

Tici man - iemācīt sekretārei HTML ir gana sarežģīti.

Tici man Uzticet Sekretarei redigjet lapu, kur var brivi mainiit saturu (tables/ fontus / krasas / izvietojumu), nav labakais variants....

pec paris dienam lapa buus GLAMOUR ;)

(teksts nelasamas, krasaas roza uz gaisji zila fona, ar pukjitem, un mini sunishu atteliem...)...

Optimali ir izveidot atseviskjus laukus (virsrakstam, tekstam utt..) kur kautko pamainit (iznjemot tekstu) var stipri minimali (teiksim bold/italic/ pasvitrosanu...)

prieksh foto --> galerijas....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...