Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

Nezinu gan, viņiem tadiem merķiem ir http://www.templatemonster.com/register_aff.php

 

6. What am I allowed and not allowed to do with the templates?

 

You may:

 

* Build a website using the template in any way you like.

 

You may not:

 

* Resell or redistribute templates (like we do).

* Claim intellectual or exclusive ownership to any of our products, modified or unmodified. All products are property of content providing companies and individuals.

* Make more than one project using the same template (you have to purchase the same template once more in order to make another project with the same design)

Link to post
Share on other sites

Es vēl līdz šai dienai nespēju saprast kur ir jēga kačāt tos templates? Tas zog visu prieku.. iedomājies tu vari izveidot sev perfektu dizainu savam cms.. vai vienalga kas tev tur .. iedomajies to veidojot tu tak sanjem kkadas zinasanas attisties.. centies vairak ja nesanak, bet ta vieta tu ieej freetamplates dot something un novelc kko kas visiem ir un jau sen novalkats.. :/

Link to post
Share on other sites
un novelc kko kas visiem ir un jau sen novalkats.. :/

Interesanti, a ko tad tu iedomājies kaut ko pavisam citu?

Cilvēki nemācēs lietot tavu saitu un spļaudīsies uz tavu pusi...

 

Pamatā jau ir tikai krāsu salikumi, līnijas, drop-shadows un t.t.... Vsiem ir ~viens tas pats un visa pasaule uz tā dzīvo...

Pērkot autiņu tu tač neesi apvainojies, ka kādiem 10.000.000 tāds vēl ir !?

Link to post
Share on other sites

No cita topic'a jau varēja noprast par līmeni.. bet parasti ir tā, ka ne jau PHP koderim vajag to dizainu, to vajag klientam. koderim pat mazliet PO, par to kā izskatās.. viņam maksā par to lai kods strādā... tapēc lielākos projektos ir piesaistīti dizaineri, kas attieciigi dara savu lietu. un tā arī gadās cilvēki, kam māksla nav stiprā puse, un kas pērk gatavus dizaineru darbus..

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...