Jump to content
php.lv forumi

Web Projektu Sponsoreeshana


G-Style

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

precīzi parāda, ka tu vari to 2. Googli uztaisīt. Bankā jau arī nav vakarājie un pārbauda, vai tu neesi sarakstījis muļķības.

Un paskatas vai tev ir 'Aizmugure' vai nav :(

Tur jau ta lieta , ka banka vairs nav 'Vakarejaa' --> AIzej pat ar visIdealako BizP (BiznesPlanu) un paluudz krediitu .... Garanteju par 99% ka neko nedabusi....

Edit: Uzrakstiju un sapratu / Baismais Pesimisms... / , Bet viss Jau runajums :)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

G-Style, kam tad tu piekrīti ? Kā tad viņi strādā ?

 

Un par to barcamp (nevis bratcamp) un draugiem.lv saistību - draugiem.lv tajā ir iesaistīti tikai tik daudz, ka dod finansējumu ideju inkubātora komerciālajiem projektiem. Pie rīkošanas vai noteikšanas, kā notiks pats pasākums, draugiem.lv nav teikšanas. Tādā ziņā draugiem.lv nav nekāda sakara ar barcamp rīkošanu.

Link to comment
Share on other sites

Paulinjsh --> NU nee nedomaju viss... Galvenais Sponsors ir Draugiem.LV .... Tas izsaka visu....

(samaksasim par ideju 5K USD$ ) .... tjipa realizacijai....

Kamer tu vinju megjini biidiit... vinji jau palaidushi .......

Turklaat smiekliiga ir 3 vietas summa --->50-150.(laikam)

Tur pat tolkam hostingu nevar apmaksaat,kur nu veel kaadu web projektu uzbiidiit vai attiistiit.

Link to comment
Share on other sites

andrisp --> nu ok. ok. [/flame OF] ...

Vien zinot draugiem.lv menedzmenta idejas & vinju pieeju...

Tu zini?

 

Pilnibaa piekriitu Grey_Wolf par dr.lv un veidu kaa vinji straadaa.

Un tu arī?

 

 

tipisku letiņu garā.. kā kāds projekts tā sāk činkstēt ..

Kārtējoreizi aplūkojams fakts kāpēc LV ir principā nulle IT jomā salīdzinot ar citām valstīm - tapēc ka average izdara tikai tik daudz cik nopelnīt savai ikdienas bulkai turpretī izteikt \m/ viedokļus spēj par visu un visiem.. tai pašā laikā neveltot ne kripatiņas laika lai kaut ko parādītu no savām zināšanām vai kautvai padalītos pieredzē ar citiem jebšu "kontributētu" kaut ko..

 

lai gan faktiski sanāk jau loģiski.. diendienā novergoties savu laiku tērēt kaut kādam "bullshitam" kas nedod ne kapeikas ir laika šķiešana un reizēm pat apkaunojoši ..

 

Sliktākais gan tajā visā ir ka kaut kā pavelkās līdzi arī pārējie.. Proti viss negatīvisms kaut kādā masu psihozē pārvēršas un veidojas gandrīz vai kā stils jeb pat pašsaprotama būšana.. Man gan ir prieks ka reizēm var atrast cilvēkus (un arī kolēģus) kam ir vēl aizvien prieks kaut ko darīt darīšanas pēc.. kaut vai priekš sevis tikai ..

Link to comment
Share on other sites

Tu zini?

 

.. Proti viss negatīvisms kaut kādā masu psihozē pārvēršas un veidojas gandrīz vai kā stils jeb pat pašsaprotama būšana.. Man gan ir prieks ka reizēm var atrast cilvēkus (un arī kolēģus) kam ir vēl aizvien prieks kaut ko darīt darīšanas pēc.. kaut vai priekš sevis tikai ..

Atbildot uz pirmo , jaa vinji pashi konkreti sevi ta pozicioneja LV IT segmenta .... tada ir vispareja nostaja ... (Sakotneja reklama & menedzments..., ja netici pacel LR TV raidijumus par vinjiem un Intervijas Ar Draugiem.lv parstavjiem --> sakotneja nostaja bija tieshi tada {ESAM UBER KRUTIE PAREJIE SU.....&%% ... } ..)

----

Par otro pilniba piekritu dazreiz masu psihoze..., (kautgan dazreiz esmu stradajis tikai prieka pec...., un sadi tadi projekti joprojam brivi pieejami....)

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs --> Man personigi PO... Shoreiz runa bija par Projektu kuru vinji sponsore, un kursh vaac Idejas (projektus) , taja skaita Jaunas Idejas par Soc. tikliem (tobish Vinju potencialiem konkurentiem)....

----

Paskaidrojiet kursh normals biznes cilveeks sponsores savus nakamos konkurentus???

----------

P.S. un vispar Topic nebija par sho ... :(

Link to comment
Share on other sites

Shoreiz runa bija par Projektu kuru vinji sponsore, un kursh vaac Idejas (projektus)

 

Tur jau tā lieta, ka no Barcamp pasākuma tas ideju inkubātors ir maza daļiņa (nu labi, vienam nesvarīgi, citam tas ir galvenais). Man, piemēram, galvenais būs tās cilvēku pasniegtās prezentācijas (kas arī ir barcamp galvenā ideja jau pirmsākumos). Tas ideju inkubātors ir tikai tāds pieliktnis.

 

Grey_Wolf, G-Style, ar to es gribēju pateikt, ka jūs nepamatoti noliekat visu pasākumu tikai tāpēc, ka vienā tā daļā ir iesaistīti jums tik ļoti nepatīkošie draugiem.lv.

 

Vispār, var redzēt, jūs pat neesat iepazinušies ar šī pasākuma (barcamp) jēgu.

Link to comment
Share on other sites

domāju ka jebkurš dr.lv strādājoš vienas dienas laikā sadomās vairāk idejas, nekā viņi 10mit gados spēs realizēt. imho problēmas sākas ar ideju realizēšanu, tāpēc, atkal imho, konspirāciju teorijas, ka ļaunie dr.lv taisa projectu, lai no nabaga latviešu tautas smeltos idejas ir ar ļoti rozaviem diegiem šūta.

Link to comment
Share on other sites

Atbildot uz pirmo , jaa vinji pashi konkreti sevi ta pozicioneja LV IT segmenta .... tada ir vispareja nostaja ... (Sakotneja reklama & menedzments..., ja netici pacel LR TV raidijumus par vinjiem un Intervijas Ar Draugiem.lv parstavjiem --> sakotneja nostaja bija tieshi tada {ESAM UBER KRUTIE PAREJIE SU.....&%% ... } ..)

Eu nupat paliek interesanti.. Vai vari iedot kādu atsauci? Linku? .. hintu par kuru raidījumu (laika posms?), cilvēku kurš sniedzis šādu interviju?

 

Es protams sapratīšu atbildi "a man PO un nav laika", bet ja tu tā saki ka "konkrēti" tad lūdzams arī tiešām konkrēti parādi kur un kad.. Savādāk tas izskatās pēc kaut kādiem pesonīgiem aizspriedumiem vai kompleksiem..

 

 

 

p.s. pie kam dr.lv nepozicionējas IT segmentā (tam tā kā būtu jābūt acīmredzamam??).. proti nepiedāvā nekādus IT risinājumus, bet gan ir parasts sociālais tīkls ar pakalpojumiem un iespējām parastam gala lietotājam..

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...