Jump to content
php.lv forumi

Projekta izveide.


lizard

Recommended Posts

Leti - vienam 2k ir maz, otrs bus gatavs pa 500 taisit.

Atri - vienam nau darba un vinsh pa menesi uztaisit var, cits lidz vasarai var taisit un neuztaisit

Kvalitativi - Nu to vares pateikt tikai stradajot ar cilveku.

 

Es zinu ka visus tris es nedabushu. Bet es nevienu ne4akareju, es vienk negribu ka lai sanak ka iepriekshejo reizi. Kad atri un leti gribeju, bet tagad man jau 6 nedelju vieta taisa 4 meneshus...

 

 

Varu pateikt ka maksat esu spejigs ta nav problema, un projekta laiks nav noteikts vienigi prasiba butu lai tiesham butu kvalitate.!

Edited by lizard
Link to comment
Share on other sites

Projekta iebuksēšana atkarīga no:

- sūdīga specene - sagatavo to, ja tev tādas nav. (nebūs ne termiņā, ne kvalitātes)

- nepareizi aprēķinātais termiņš (šādu projektu no pirksta izzīst nevar, paņem kādu haltūru pie proj. vad.)

- nepieredzējis koders (laiks/kval.)

- personiskas problēmas koderim (tas tomēr ir frīlančers, rēķinies ar to)

 

Ja tu neatrisināsi visas šīs te problēmas, bēdīgs iznākums būs tik un tā.

 

Personīgi arī es prasītu ne mazāk par 5kLs, jo ir pamatdarbs (nebūs ātri) + prasi kvalitāti.

Forsētais/neizgulētais koders ir sūdīgāks par nepieredzējušo.

 

Jedzīgais risinājums tev - iet uz firmu! Vismaz juridiski varēs plēsties cik uziet.

Link to comment
Share on other sites

Velme neizteret parak daudz Ls ir chakareshana?

 

Čakarēšana tādā ziņā, ka tu meklē kādu vientiesi, kas baidoties nosaukt par lielu cenu, nosauks mazāku nekā par tādu reāli viņam vajadzētu prasīt.

 

Bet nu labi - visām monētām ir divas puses.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Cik līdzīgu ss?

 

*Kādas ir iespējamās lietotāja funkcijas - pievienot sludinājumus, dzēst, personīgais profils ar sludinājumu menidžēšanu, attēlu pievienošana, ... , utt?

*Admina pusē - kategoriju rediģēšana, reklāmas banneru sistēma, jauno sludinājumu pārbaude, utt, utjp?

*Vispārīgi - īsziņu apmaksu sistēma, ... ?

 

Ja ir kaut kāds principiāls funkciju aprakst var ielikt šeit, vai, ja negribi, tad atsūtīt uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Būtībā vispār neiesaku sieties, diezgan liela pārliecība, ka būs negatīva pieredze.

1) Nopietns cilvēks ietu uz nopietnu kantori vai arī meklētu kādu lētāku, bet nesietos ar programmētāju pa taisno

2) Uzreiz var redzēt, ka zin cik maksā, bet maksāt to īsto summu nevēlas

3) Gribēs pēc GettingČakarēties metodes, varēsi divus gadus bakstīt to kodu, jo šis pats nezin ko grib un jau bez specenes kaut ko mēģina sarunāt.

 

P.S. Neviens, kuram ir nauda, lai kaut ko darītu nemētājas ar to, ka viņam tā ir. Tak sviests...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...