Jump to content
php.lv forumi

Cik prāsīt no klienta?


eM^

Recommended Posts

Gribēju pajautāt cik prasīt no klienta, par mājaslapu firmai, kas nodarbijās ar mēbeļu izgatavošanu. Lapa būs xHTML(valīds), CSS(valīds), JavaScript, PHP, MySQL.

Mājaslapa itkā vienkārša balstīta uz galeriju(JavaScript). Cik klientam prasīt par šādu mājaslapu?

Link to comment
Share on other sites

eM^, ir grūti, it sevišķi, ja tu neapraksti, kas tieši jātaisa. Starpcitu, pēc tā apraksta ("Nu nekādi CMS nav paredzēti - reklāmas lapa, ar aprakstu, bildēm, cenām un kontaktiem.") spriežot tur tak bez JS, MySQL un PHP var iztikt. Tātad nevairāk par 50 latiem, ja dizainu jau iedod sagrieztu.

 

Pa stundām nestrādāju. Klients prasīja cik tas maksās

Parasti jau cenu rēķina pēc tā cik tas laiku aizņems. Savādāk jau nevar pateit.

 

Piemēram, es aprakstītu tā:

 

"Vajag izveidot lapu, kur būtu dažas vienkāršas teksta lapas un dažas galeriju lapas. Teksta lapas mainīt un galerijās pievienot/dzēst bildes varēs pats klients ar admin paneļa palīdzību. Klients nevarēs pats pievienot jaunas sadaļas vai galerijas. Tikai rediģēt esošās. Bildes automātiski tiks resaizotas vajadzīgājā izmērā ar thumbneiļiem. Dizains arī jāsagriež no atsūtītā PSD faila. Cik man prasīt ?" Nu tad es teiktu - ap 150 - 250. Atkarībā no dizaina sarežģītības.

Link to comment
Share on other sites

1.sadaļa) Par Mums -> Informācija par firmu un neliela bildīte - vārēs mainīt Admin panelī.

2.sadaļa) Mēbeles -> Galerija ar JavaScript(bilde atverās div`ā jau esošajā logā pa vidu).

3.sadaļa) Piedāvājumi -> Navigācijā, ka dropdown menu ar sīkākām sadaļām, kur ir teksts.

4.sadaļa) Jautājumi -> Iespēja apmeklētājam nosūtīt e-pastu ar savu jautājumu.

5.sadaļa) Kontakti -> E-pasti, rekvizīti utml.

 

Dizainu negriežu no PSD, bet taisu pats - dots tikai logo un krāsu toņi.

 

...un kā tagad?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...